Urodzeni 22 marca

Osoba urodzona 22 marca wierzy w siebie i swoje możliwości, lubi sport i może zajść bardzo wysoko.

Jest optymistycznie nastawiona do świata, czuje się młodo i atrakcyjnie, nie przejmuje się żadnymi przeszkodami życiowymi i intrygami swoich wrogów. Jeśli nadarza się okazja, to podejmuje wyzwanie, ale nie patrzy, czy da radę je wykonać, tylko z zapałem zabiera się do pracy, bo wierzy we własne możliwości. Jednak może się okazać, że z braku niedostatecznego przygotowania, lub niekompetencji zadanie nie zostało wykonane. Musi zatem uważać, gdyż w interesach takie zachowanie może spowodować poważne konsekwencje.

Jest to człowiek dumny, wojowniczy, inteligentny, ale bywa też drażliwy i gwałtowny. Posiada duże zdolności organizacyjne, a jego możliwości i twórczy charakter powodują, że tworzy ciągle coś nowego i się rozwija. Często też swym entuzjazmem potrafi zarazić innych. Mimo, iż należy do osób niezależnych, posiada wokół siebie wielu znajomych i przyjaciół. W rozmowie zawsze broni własnego zdania, ale okazuje innym swą władzę i często popisuje się siłą. Potrafi jednak skoncentrować się na tym, czym w danym momencie się interesuje. Posiada ścisły umysł i jego zainteresowania także idą w tym kierunku. Ma mocne ciało, suche i kościste, a oczy niezwykle przenikliwe.

Nie należy do osób zainteresowanych życiem rodzinnym, często buntuje się przeciwko autorytetowi rodziców i sam sobie toruje drogę w życiu. Pomimo, iż nie zawsze myśli jego są oryginalne, to za to jego mózg jest niezwykle płodny i świetnie zorientowany w realiach życia. Jest świetnym dyplomatą, zwłaszcza jeśli chodzi o szybkie podejmowanie decyzji. Nie ma także większych problemów, jeśli chodzi o przystosowanie się do konkretnych sytuacji życiowych, gdyż jego natura potrafi się szybko zmieniać.

Charakter kobiety urodzonej 22 marca

Kobieta z tego dnia jest ruchliwa, energiczna, wesoła, ciekawa życia, bardzo samodzielna i niezwykle piękna, interesuje się wszelkimi nowinkami, ale niestety miewa napady gniewu i złości. Jest też bardzo namiętną osóbką, dlatego w późniejszym wieku może być nielubiana przez inne kobiety. Zazwyczaj dość wcześnie wychodzi za mąż i posiada więcej niż jedno dziecko.

Ty też masz urodziny właśnie 22 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉