Urodzeni 23 marca

Osoba urodzona 23 marca jest bardzo rozmowna, tryska humorem i dobrym  dowcipem, stara się unikać wszelkich sporów i nieporozumień, co nie zawsze się jej to udaje.

Jest osobą uprzejmą i życzliwie nastawioną do wszystkich ludzi. Można zawsze na niej polegać, gdyż jest lojalna i przyzwoita. Nie należy do osób zgorzkniałych, ani też brutalnych, jej zachowanie jest delikatne i pokojowe. Jednak jej temperament jest dość impulsywny i wybuchowy. Mimo to jest powszechnie lubiana, ma wielu pomocnych i życzliwych przyjaciół i znajomych. Nie lubi przebywać w odosobnieniu, woli raczej dobre towarzystwo w którym się znakomicie czuje.

W życiu kieruje się raczej logiką i zdrowym rozsądkiem, studiuje też nauki ścisłe, gdyż jest uzdolniony w tym kierunku. Jeśli uda mu się zostać osobą uczoną, to z pewnością posunie do przodu dział wiedzy w którym akurat pracuje, posługując się sprawdzonymi przez siebie metodami. Jednak do wprowadzania nowych kierunków, podejmowania konkretnych decyzji i samodzielnej twórczości nie jest tak bardzo uzdolniony. Często inni wyprzedzają go w tej kwestii. Ma pewne skłonności w kierunku rzeczy, które już wyszły z obiegu i nie zawsze potrafi idealnie dostosować się do ciągłych zmian, jakie zachodzą w świecie i jego życiu. Nie można mu przyznać, że jest osobą niepostępową, gdyż stosuje najnowsze ulepszenia i metody, ale wcześniej mu już znane i przetestowane.

Nie lubi radykalnych zmian, woli układać projekty, zbierać informacje, tworzyć nowe plany i studiować metody pracy. Ciężka praca, pełna wysiłków szybko go zniechęca.

Najszczęśliwsze osoby są te, które urodziły się w godzinach przedpołudniowych, ewentualnie od wschodu słońca do godziny 14.00. Osoby te mogą wtedy wziąć los w swoje ręce i zmieniać go wedle własnego uznania i osiągnąć sukces.

Natomiast osoby urodzone w godzinach popołudniowych, czyli od godziny 14.00 do północy, nie mają już takiego szczęścia i często muszą się dostosowywać do warunków panujących w otoczeniu. Mimo to i tak największy wpływ na ludzi urodzonych wieczorem wywierają rodzice, znajomi i partnerzy.

Osobom urodzonym od północy do wschodu słońca dopiero w trzeciej dekadzie swojego życia wiedzie się najlepiej.

Ty też masz urodziny właśnie 23 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉