Urodzeni 24 marca

Osoba urodzona w tym dniu potrafi być opryskliwa, porywcza, a jednocześnie seksowna i zalotna, w dodatku może zdobyć się na czyny całkowicie niepospolite.

Pragnie zawsze być inicjatorem wszystkiego i zajmować wysokie i prestiżowe stanowiska. Posiada wiele ciekawych pomysłów, ale znacznie mniej chęci, jeśli chodzi o ich wykonanie. Nie lubi, gdy inni mu rozkazują, woli sam wydawać rozkazy. Jednak kiedy otrzyma ścisłe dyspozycje, to z pewną niecierpliwością, ale je skrupulatnie wykonuje.

Nieco porywczy, wszystko go drażni, bywa też samowolny i agresywny, jednak to bardzo ambitna jednostka, a przeciwnicy jego, zamiast go ograniczać, pobudzają do jeszcze większych wysiłków i gniewu. Pomimo swojego upartego charakteru, potrafi nagle czymś się zainteresować, ale równie szybko zniechęca się i popada w obojętność.

Lubi przebywać na łonie natury, zwłaszcza podoba mu się życie na wsi. Nie należy może do osób chętnych do nauki, ale posiada za to wrodzony rozsądek, który pozwala mu uniknąć wielu przykrości. Niekiedy brakuje mu kultury osobistej, ale nadrabia dobrym sercem i uczuciowością.

Najlepiej sprawdza się w zawodzie związanym z ciągłym obrotem pieniędzy. Często można go spotkać w zawodzie wojskowego, sportowca, architekta, aktora czy handlowca.

Wady:

Najczęstsze wady, to nadmierna gburowatość, niegrzeczność i brak szczerości z ludźmi. Nie należy także do ludzi zbyt gospodarnych, więcej wydaje, niż zarabia, a przy tym potrafi być próżny i dumny niczym paw. Mimo to, to i tak ma więcej szczęścia niż rozumu, gdyż w większości wszystko mu się udaje. Nie jest to jednak jego zasługą, a raczej dziełem szczęśliwego zbiegu okoliczności.

Osoby te niezwykle rzadko narzekają na jakieś dolegliwości, w dodatku posiadają zdrowe i silne ciało. Jednak mogą sobie zaszkodzić nadmiernie pracując, bądź ciągle denerwując się wszystkim. Jeśli stres działa zbyt długo, to wówczas zaczynają u nich pojawiać się silne bóle głowy i zaburzenia świadomości, co w przyszłości może spowodować problemy fizyczne. Dlatego powinni on dążyć do unikania stanów niepokoju i zamieszania, gdyż odbijają się one niekorzystnie na ich zdrowiu.

Ty też masz urodziny właśnie 24 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉