Urodzeni 25 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest wspaniałomyślna, wyniosła i nieco despotyczna, pragnie zajmować stanowiska na których będzie mogła dominować.

Urodzeni 25 marca są zazwyczaj silni i pracowici. Potrafią przewidywać pewne zdarzenia, nie mają problemów z dostosowaniem się do określonych sytuacji i warunków. Posiadają zdolności w kierunku artystycznym i lubią wszystko, co jest nowe, rozkręcają się, gdy mogą coś zmienić, lub wprowadzić jakieś reformy, celem ulepszenia życia, czy pracy.

Są pełni entuzjazmu i uporu, a przy tym bywają nadpobudliwi i dlatego często wpadają w krańcowość. Niemalże przy każdej okazji pragną rządzić innymi i stać na ich czele. Bardzo źle znoszą sytuacje w których są podwładnymi i muszą pracować pod kierunkiem innych. Tylko wtedy są osobami szczęśliwymi, gdy udaje im się być sam sobie szefem, pracować dla siebie i realizować własne projekty.

Trzeba przyznać, że potrafi niemalże idealnie ułożyć swoje życie, a to dzięki swej niezwykłej intuicji, która zawsze podpowiada mu, co ma zrobić i jakie efekty będą z danej pracy. Jedynym problemem tych ludzi jest to, że sami nie są idealnymi wykonawcami swoich projektów. Lepiej byłoby dla nich, gdyby zlecili ich wykonanie innym. W życiu narażony jest na różne niebezpieczeństwa, ale zawsze wychodzi z nich zwycięsko. Zawdzięcza to swej sile charakteru i wytrwałości. Zazwyczaj ich wysiłki zostają uwieńczone wspaniałymi rezultatami. Udaje im się też osiągnąć dobrą pozycję życiową, która zapewnia im komfort w życiu. Na swoje szczęście muszą jednak zapracować, nic za darmo nie otrzymują. Podczas współpracy z innymi, ciągle podkreślają swoją wyższość i nie liczą się z uczuciami innych. Wszyscy muszą im nieustannie ustępować, jeśli nie chcą wywołać nieporozumień.

Do czego powinien dążyć?

Powinien dążyć do większej tolerancji i harmonii we współżyciu z innymi ludźmi, oraz panować nad swym niewyparzonym językiem.

Ty też masz urodziny właśnie 25 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉