Urodzeni 27 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest przebiegła i podstępna, ale bardzo rozważna i do wszystkiego podchodzi dyplomatycznie.

Jest mądra, opanowana, w dodatku oszczędna, ostrożna i przewidująca, potrafi trzymać nerwy na wodzy, ale zawsze jest czujna wobec swoich wrogów. Zawsze wie czego chce w życiu i dąży do osiągnięcia swego celu, a przy tym ma stałe poglądy i cele, i raczej ich nie zmienia. Posiada zmienny charakterek w zależności od otoczenia i samopoczucia. Należy także do ludzi dość niecierpliwych, jednak w stosunku do najbliższych jest cierpliwa i wyrozumiała. Pomimo, iż wie dokładnie, że niektórzy ją oszukują, to udaje, że im wierzy.

Nawet w największym niebezpieczeństwie nie traci przytomności umysłu, dlatego zawsze wychodzi cało z każdej opresji. Jest postępową osobą, ale niekiedy przecenia swoje możliwości. Jedyne, co należy im przyznać, to to, że bardzo dobrze wiedzie im się w życiu i przez to przestają być ostrożni, czego rezultatem mogą być straty finansowe, lub problemy nerwowe.

Jest bardzo zdrowa pod względem fizycznym i ma dużo energii, ale może to być również przyczyną wielu niebezpieczeństw, dlatego powinna dużo wypoczywać, bo często bywa przepracowana.

Co mu grozi?

Ponieważ zawsze pragnie realizować swoje cele, nawet jeśli są niesprzyjające ku temu warunki, to może być narażony na dotkliwe rozczarowania. Dalszymi konsekwencjami takich niepowodzeń może być gniew, niecierpliwość, podrażnienie, a w konsekwencji może się to skończyć bólami migrenowymi. Nadmierna ekscytacja tych osób może być dla nich zagrożeniem, zwłaszcza jeśli przejmują się jakąś sprawą.

Są to jednak ludzie, którzy potrafią się bronić nie narażając przy tym dobrego swego imienia. Zazwyczaj osiągają swoje cele życiowe, a to dlatego, że umiejętnie unikają wszelkich zagrożeń i niebezpieczeństw.

Ty też masz urodziny właśnie 27 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉