Urodzeni 30 marca

Osoba urodzona w tym dniu potrafi w życiu wiele zdobyć i osiągnąć szyty kariery i powodzenia.

Pragnie władzy i szacunku co do własnej osoby, dzięki temu bez problemu zdobywa kolejne szczeble kariery. Jego przyjaciele to osoby wysoko postawione. Jest wszechstronnie uzdolniony, dlatego też jego kariera jest nietypowa i jedyna w swoim rodzaju, wyróżnia go przedsiębiorczość i bezceremonialność w swych poczynaniach.

Bardzo ceni sobie przyjaźń, która w jego życiu zajmuje szczególne miejsce, oraz prawdziwa miłość. Jest niezwykle szlachetną osobą, w dodatku bardzo namiętną, szybko się zakochuje i zawiera związek małżeński, co w późniejszym okresie może być źródłem jego wielkich przykrości.

Najlepszym partnerem dla takiego człowieka jest osoba ustępliwa i spokojna. Dzięki temu, iż z charakteru jest bardzo samodzielny, to jego życie małżeńskie przybiera postać wesołego pojedynku w którym nie ma miejsca na marnotrawienie czasu i energii.

Mężczyzna potrzebuje czułej, łagodnej i potrafiącej się dostosować do każdej sytuacji kobiety, która cierpliwie znosiłaby jego wybuchy i była gorliwa, nie zapominała o szczegółach i zawsze o wszystkim pamiętała.

Jak wychować takie dziecko?

Takie dziecko nie należy dręczyć, dokuczać mu, ani do niczego zmuszać. Należy mu zostawiać więcej samodzielności i pozwolić robić, co zechce, ale zawsze należy z ukrycia go dopilnować. Gdy wpadnie w złość i będzie odrzucało wszelką pomoc, to należy mu na to pozwolić, negocjując z nim łagodnie i dobrotliwie. Te dzieci są bardzo podatne na miłość, życzliwość i przyjaźń, otrzymując to stają się posłuszne i poddane. Powinno się starać nie narażać ich na podrażnienia, a wręcz rozwijać ich zdolności umysłowe.

Ogólnie osoby urodzone dzisiaj mają wielkie powodzenie w życiu i czego się nie dotkną, to wszystko im się udaje.

Ty też masz urodziny właśnie 30 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉