Urodzeni 31 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest impulsywna, odważna, nigdy się nie cofa, zawsze wierzy, że wszystko jej się powiedzie.

Mimo, iż w swoim życiu wiele razy potyka się i upada, to jednak szybko o tym zapomina i niezrażona tym idzie naprzód, torując sobie nowe ścieżki. Pomysłowa, inteligentna i dowcipna, często popisuje się swoimi zdolnościami, ale jedno należy jej przyznać, że nie należy do osób pesymistycznych, a jej wiara w siebie i swoje możliwości, często rozbraja krytyków.

W dodatku jest energiczną i dynamiczną osobą o wesołym usposobieniu, swoją aktywnością życiową potrafi zarazić otoczenie, dzięki temu jest pożądanym towarzyszem w pracy społecznej. Wierzy głęboko, że jej poglądy i krytyki są absolutnie sprawiedliwe. Niestety, często zdarza się jej pomylić i wówczas dobrze byłoby, aby się przyznała do tego, chociażby przed samą sobą.

Należy także dodać, że jest to człowiek bardzo delikatny i szlachetny, chętnie poświęca swój czas dla innych. Nie posiada jednak dość twardego charakteru, a chęć przypodobania się wszystkim wokół może zaprowadzić go na pustkowie. Potrafi też zapomnieć się i wówczas staje się niedyskretny.

Do czego powinien dążyć?

Powinien dążyć do ostrożnego wypowiadania na głos niektórych poglądów i starać się nie rządzić każdym napotkanym człowiekiem. Biorąc udział w rozmowie powinien starać się, aby nie skupiać całej uwagi swych rozmówców wyłącznie na swojej osobie. Jego nadmierna nerwowość może przysporzyć mu wiele kłopotów.

Gdyby te osoby kierowały się własną intuicją, nigdy by się nie myliły, a ich wnioski byłyby bardziej logiczne i słuszne.

Najczęstszymi chorobami jakie ich dopadają to bóle głowy, problemy żołądkowe, lub uszkodzenia oczu. Na ogół jednak są to ludzie zdrowi, mający mocny organizm i zazwyczaj dożywający późnej starości. Wszelkie dolegliwości fizyczne potrafią przezwyciężyć poprzez zachowanie spokoju i opanowanie.

Kobieta urodzona dzisiaj posiada dużo łagodniejsze usposobienie niż mężczyzna, okazuje też więcej serdeczności i przywiązania, ale posiada za to naturę wojowniczą. Nic nie potrafi robić połowicznie, przejmuje się wszystkim co robi i pragnie, aby otoczenie podzielało jej entuzjazm.

Ty też masz urodziny właśnie 31 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉