Urodzeni 03 kwietnia

Urodzeni 03 kwietnia to osoby mające tendencję do zamykania się w sobie i częstego rozmyślania nad sensem swojego życia.

To ludzie, którzy idealnie potrafią połączyć logiczne myślenie z głębokimi uczuciami. Im bardziej dążą oni do uszlachetnienia swych uczuć, tym wyższy poziom są w stanie osiągnąć. Przede wszystkim rozwijają się oni właśnie dzięki miłości, przyjaźni i zaangażowaniu, a to powoduje, że mają w wysokim stopniu rozwiniętą siłę psychiczną.

Zawsze pogodny i wesoły, potrafi umiejętnie kierować innymi i wywierać na nich wpływ, dzięki czemu posiada znaczną przewagę. Posiada też znaczne zapasy sił życiowych, ale niekiedy niepotrzebnie je trwoni na zbędne rzeczy. Ma wrodzone zdolności do panowania nad ludzkimi umysłami i dzięki temu zajmuje wysokie kierownicze stanowiska. Bardzo źle znosi, jeśli nie może zdobyć wysokiej pozycji, gdyż nie lubi, gdy inni wydają mu rozkazy i mówią, co ma robić. Wówczas jako podwładny, zwyczajnie się nie sprawdza.

Wady tych osób:

Pomimo, iż posiada mentalność filozoficzną i fascynują go głębokie przemyślenia, to potrafi być pożądliwy i ma gorący temperament. Zdarza mu się, że zostaje zakładnikiem własnych popędów. Potrafi być także lekkomyślny i łatwowierny, ulega często chwili namiętności i wtedy dostaje się pod ich władzę.

Co im grozi?

Może zostać pozbawiony wolności lub zostanie mu ona ograniczona. Te ich gierki mogą spowodować, że będzie w konflikcie z najbliższymi.

Nie posiada zbyt wielu przyjaciół, a ci, których ma, nie są w stanie mu pomóc. Jedynie, co jest dobre, to jego zdrowie, które zazwyczaj dopisuje mu do późnej starości.

Ty też masz urodziny właśnie 03 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉