Urodzeni 05 kwietnia

Urodzeni 05 kwietnia są ambitni, inteligentni, błyskotliwi i stanowczy. Wiedzą czego chcą, ale nie zawsze są rozumiani przez otoczenie.

Posiada bystry i przenikliwy umysł. W dodatku zawsze zdecydowana, potrafi umiejętnie kierować swoje siły w określonym kierunku, czyli jest nastawiona na sukces. Raczej nie zastanawia się nad jakimś problemem, a stara się tak pokierować swym losem, aby zdobyć swój upragniony cel.

To bardzo mądre jednostki, w dodatku tryskające energią, interesują się medycyną, zwłaszcza chirurgią. Lubią podróżować i często to robią, zwłaszcza uwielbiają zwiedzać kraje, które są mało odwiedzane.

Z natury jest osobą niezwykle wrażliwą i reaguje natychmiast na każdy zewnętrzny bodziec, zarówno umysłowy, uczuciowy, czy też towarzyski. Nie powinien sięgać po żadne narkotyki czy używki, gdyż te specyfiki bardzo silnie na niego działają i później ma problem z odzwyczajeniem się.

W stosunku do innych ludzi jest bardzo tolerancyjny i pragnie chronić każdego, ale ta jego chęć pomagania często jest wykorzystywana przez innych na jego szkodę. Zdarza mu się, że niekiedy bywa niezrozumiany przez otoczenie, wówczas odsuwa się od towarzystwa i szuka samotności.

Jego stałość przejawia się nawet w jego stylu literackim, który nie zmienia się się nawet pod wpływem emocji autora. Natomiast w przypadku publicznych wystąpień, idealnie dostosowuje się do słuchaczy.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien starać się ograniczać kontakty z ludźmi przeciętnymi i pospolitymi. Przebywając pośród nich zaczyna tęsknić za czymś wyższym i ponadprzeciętnym, staje się wówczas nieprzyjemny i niezadowolony, przez co może popełniać wiele uchybień towarzyskich, lub narazić się innym ludziom. Bardzo często więcej uwagi zwraca na treść niż na formę. To lekceważenie form towarzyskich i przypisywanie wyłącznego znaczenia jedynie uczuciom, może doprowadzić go do dużych skrajności życiowych i licznych nieporozumień.

Ty też masz urodziny właśnie 05 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉