Urodzeni 08 kwietnia

Urodzeni 08 kwietnia to osoby, które potrafią kochać namiętnie. W dodatku przezwyciężanie wszelkich trudności, sprawia im niesłychaną radość.

W pracy jest zawsze rzetelna, operatywna, twórcza, dlatego jest bardzo cenionym pracownikiem, jednak woli zajmować stanowiska kierownicze i odpowiedzialne, gdyż dają one jej większą satysfakcję. Nie można nazywać tych osób bezczynnymi, gdyż one ciągle przebywają w ruchu. Wielką przyjemność sprawia im pokonywanie wszelkich trudności i nigdy nie cofają się do tyłu, ani nie ulegają innym, dodatkowo w życiu tak potrafią zakręcić, że sami wywołuję pewne trudne sytuacje, które później mogą zwalczać. Jednak jeśli zdarzy się im znaleźć w patowej sytuacji, to wówczas nie mają najmniejszej ochoty na rozwiązanie jej. Wolą wtedy porzucić dotychczasowe przedsięwzięcie, a niespożytkowaną energię przerzucają na inne zadania i też tak długo się nimi zajmują, aż nie napotkają na trudności, które ich przerastają.

Posiadają niezwykle twórczy umysł, który obfituje w ciekawe pomysły. Z natury są osobami szlachetnymi, które potrafią kochać bez opamiętania. Czasami jednak są już tak zmęczone całym swym życiem, że chętnie wówczas spędzają czas w odosobnieniu.

Wady tych osób:

Niektóre osoby urodzone dzisiaj mają „konika” na punkcie zbierania pieniędzy bez określonego celu. Wówczas są oni bogaci i stają się materialistyczni, nie okazują żadnych skrupułów, a na majątek innych ludzi ostrzą sobie zęby. Prześladują ich jednak różne obawy, między innymi strasznie boją się utraty własnego majątku, który faktycznie może zostać utracony.

Co im grozi?  

Wskutek niepomyślnych okoliczności często tracą swoje niezwykle ciężko zarobione pieniądze.

Ty też masz urodziny właśnie 08 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉