Urodzeni 11 kwietnia

Urodzeni 11 kwietnia są w stanie zrobić wszystko, aby dopiąć swego celu.

Jest to człowiek inteligentny, operatywny i przedsiębiorczy. Nie zwraca uwagi na doświadczenie innych i nie słucha niczyich rad, potrafi sam sobie utorować drogę do sukcesu. Zawsze chce stać na czele i dowodzić innymi ludźmi. Gdy jednak osiągnie wewnętrzną harmonię i odpowiedni poziom rozwoju duchowego, to z powodzeniem staje się obrońcą słabszych, potrafi zrozumieć ich potrzeby i otacza ich opieką. Ale wówczas wszystko robi na własną rękę i z nikim, ani z niczym się nie liczy.

Zalety:

Posiada głęboki umysł i zdolności polemiczne, jest także wspaniałym obserwatorem. Charakteryzuje się też dużą intuicją, dzięki której potrafi rozeznać się w charakterach większości ludzi. Ciągle układa nowe projekty i przedsięwzięcia, które wciela w życie.

Jest człowiekiem czynu, ale nie zawsze potrafi dostosować swą aktywność do swojego otoczenia i warunków życia.

Nie zawsze też jest świadomy własnej wartości. Często pracuje tak zapamiętale, że jego zdrowie może na tym ucierpieć. Kiedy nie potrafi zwalczyć jakichś problemów, to wówczas uaktywnia swoją inteligencję i może nawet w tym dążeniu się zatracić. Za wszelką cenę chce osiągnąć swój cel i dąży do niego pokonując wszelkie przeciwności losu i każdą przeszkodę. Nie przebiera także w środkach, co niekiedy może przynieść odwrotne rezultaty. Gdy mimo wszystko i tak nie odniesie sukcesu, to wówczas za żadne skarby nie przyzna się do porażki. Najczęściej obwinia wszystkich wokół za poniesienie klęski, ale nie siebie.

Może z powodzeniem wykonywać zawody związane z muzyką, sztuką lub narzędziami. Mimo pewnych niepowodzeń, to i tak w końcu udaje mu się zrealizować swoje życiowe marzenia.

Wady:  

Jest tak aktywny w swym działaniu, że często nie zauważa, co się wokół niego dzieje. Dodatkowo brak zachowania ostrożności powoduje, że na tym traci. Zdarza mu się, że jego natura bywa niekiedy dość chwiejna, co również nie sprzyja osiąganiu jego życiowego celu. Zresztą, jak ma działać skutecznie, skoro sam nie wie czego chce od życia.

Co mu grozi?

Z własnej winy może stracić majątek, do którego tak ciężko dochodził.

Ty też masz urodziny właśnie 11 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉