Urodzeni 12 kwietnia

Urodzeni 12 kwietnia ciągle poszukują czegoś nowego, a zarazem oryginalnego. Zawsze pragną postawić na swoim.

Odznacza się typowymi skłonnościami filozoficznymi i religijnymi, ale jej myśli i czyny są raczej nowatorskie. Swą energię i własny rozwój często pożytkuje w obronie ludzi słabszych. Wykazuje też zdolności w kierunku upowszechniania i promocji własnej działalności.

Jest to osoba wspaniałomyślna i bardzo uzdolniona, ale posiada dosyć zmienny charakter. Z najbłahszego powodu potrafi porzucić raz obrany kierunek i szuka innego celu, oraz nowych sektorów pracy. Potrafi też bez zastanowienia narazić się na bezpieczeństwo.

Czekają ich w życiu podróże, ale też i przeciwności losu. Nie zawsze zdaje sobie sprawę z tego, że może mieć wokół siebie zazdrosnych wrogów, nad którymi, gdy się zorientuje, potrafi zapanować dzięki swej energii i aktywności, oraz chytrości.

Co im grozi? 

W kontaktach z innymi niezbyt dobrze im się wiedzie, a poprzez nieodpowiednie towarzystwo jest narażony na nałogi. Nie zawsze też potrafi wybrać sobie odpowiednie cele w życiu, żyje od przypadku do przypadku, dlatego często źle na tym wychodzi.
Ogólnie są to ludzie znani wokół, ale niestety, nie zawsze od tej dobrej strony.

Jeśli chodzi o choroby, to zdrowie raczej im dopisuje i posiadają oni nadmiar sił życiowych. Ich przesadna aktywność często popycha ich do różnych czynów, przez co niekiedy szkodzą sobie przepracowaniem i w konsekwencji zostają zmuszeni do dłuższego odpoczynku.

Ponieważ zawsze oni chcą postawić na swoim, nawet jeśli okoliczności są niesprzyjające, to oczywiście spotykają ich liczne rozczarowania i zawody. Wskutek tego okazują niecierpliwość, wpadają w gniew, irytują się, co w konsekwencji niekorzystnie wpływa na ich żołądek lub nerki, a także może spowodować poważne bóle głowy, lub nawet nerwobóle.

Ty też masz urodziny właśnie 12 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉