Urodzeni 13 kwietnia

Urodzeni 13 kwietnia należą do osób aktywnych i samodzielnych. Lubią dobre towarzystwo i dobrą zabawę, ale nie zawsze dobrze na tym wychodzą.

Zazwyczaj wszystko lubi robić sam, bez angażowania innych, najlepiej na własną rękę i to dosyć szybko. Nie liczy się w ogóle z konsekwencjami swych czynów. Nie zwraca także najmniejszej uwagi na doświadczenie i przejścia innych ludzi, ani na ich porady, jakich mogliby mu udzielić. Do wszystkiego lubi sam dochodzić, gdyż pragnie zdobywać nowe doświadczenia. Nie ma też większego problemu z zabraniem się do jakiejkolwiek pracy. Chętnie wyraża się w życiu przez swą energię i rozwój życiowy.

U niektórych osób jednak ta nadmierna energia może przerodzić się w nadpobudliwość, gwałtowność, arogancję, a nawet władczość, oraz chęć osiągnięcia swych celów przy użyciu przemocy. Kiedy jednak ludzie ci rozwiną się moralnie i umysłowo, to wówczas chętnie walczą o prawa innych ludzi i podtrzymują ich na duchu. Często czynią to jednak odruchowo, na własną rękę, nie licząc się wówczas z otoczeniem, a nawet stosują metody przemocy i terroru.

Zalety:

To ludzie weseli, którzy bez większego problemu potrafią rozweselić niemalże każde towarzystwo.

Z charakteru są przyjemnymi osobami, ale niezbyt ostrożnymi i zbytnio uganiającymi się za różnymi rozrywkami. Zdarza się im też niepotrzebnie tracić swój cenny czas, zwłaszcza na zajęcia, które absolutnie nie przynoszą im żadnych korzyści.

Odznaczają się dużą zmysłowością, erotyzmem i silnymi upodobaniami. Lubią towarzystwo kobiet, a dzięki swej wrażliwości, czułości i kochliwości, często stają się oni niewolnikami miłości. Kobiety zazwyczaj wywierają ogromny wpływ na ich życie, a tym samym sprowadzają na nich niemałe przykrości. Zdarza się im, że nieszczęśliwa miłość sprowadza na nich wiele przykrości i udręki. Wszelkie przejścia życiowe i klęski znoszą jednak dość cierpliwie. Nie należą też do osób zbyt ambitnych, ani o wielkiej sile charakteru.

Ty też masz urodziny właśnie 13 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉