Urodzeni 22 kwietnia

Urodzeni 22 kwietnia posiadają bardzo silną wolę i są zamknięte w sobie. Idealnie nadają się do zajmowania wysokich i odpowiedzialnych stanowisk.

Z charakteru jest zacięty i stabilny, ale zawsze można na nim polegać. Niezmiernie ostrożny zarówno w słowach, jak i czynach. Jednak może piastować wysokie stanowiska, gdyż jest osobą odpowiedzialną, która jest bardzo pewna siebie i posiada duże poczucie własnej godności. Często ludzie ci zajmują wysokie stanowiska państwowe ze względu na autorytet jaki posiadają i powagę. Pragną nieustannie poszerzać swoją wiedzę i chętnie podejmują studia w zakresie nauk poważnych.

Z biegiem czasu staje się dojrzalszy, a jego przemyślenia głębsze i uschematyzowane. Jednak im starszy, tym bardziej robi się uparty i nieustępliwy. Lubi w samotności pogrążać się we własnych rozmyślaniach, ale tylko w zakresie otaczającego go świata i problemów, chociaż nie przepada za panującym ustrojem w obecnym świecie.

Odznacza się niezwykłą energią, jednak nie lubi jej okazywać na zewnątrz, woli, aby pozostawała w ukryciu. Zazwyczaj ujawnia ją wówczas, gdy zostaje do tego zmuszony, lub ktoś go rozdrażni, ale wówczas lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo staje się niezwykle gwałtownym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Dlatego otoczenie powinno zachować należytą ostrożność w stosunku do jego osoby, bo może być groźny. Zresztą raz doprowadzony do furii, długo nie może dojść do siebie i się uspokoić, a ludzie, którzy przyczynili się do takiego stanu rzeczy, nie potrafią zrozumieć jego wybuchu złości.

Są to osoby bardzo przywiązane do życia rodzinnego, dlatego są one dobrymi mężami i ojcami.

Co im zagraża?

Grozi im to, że ich nadzieje mogą się nie spełnić, a wysiłki wkładane w osiągnięcie sukcesu natrafią na liczne problemy i nie będą oni w stanie tego przezwyciężyć. Często posiadają wyższe ambicje niż zdolności do ich zrealizowania. Dążą oni do osiągania wielkich rzeczy, lecz niestety, nie zawsze udaje im się to osiągnąć.

Najlepiej czują się oni w zawodzie związanym z rolnictwem, nieruchomościami i kopalniami. Sztuka również nie jest im obca, niekiedy nawet okazują się być lepszymi od pozostałych.

Ty też masz urodziny właśnie 22 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉