Urodzeni 03 maja

Urodzeni 03 maja to bardzo gościnne osoby zwłaszcza dla swoich znajomych. Natomiast w stosunku do swoich wrogów potrafią być mściwi.

Jest to człowiek łagodny i dyskretny o naturze artystycznej, a przy tym wykazuje zdolności do robienia interesów. Romantyczny, sentymentalny, bardzo wrażliwy i czuły, prawie bezbłędnie potrafi wyczuwać nastroje innych ludzi, niekiedy do tego stopnia, że nawet wie, o czym oni myślą.

Stara się żyć zgodnie z prawem, współczuje innym, potrafi nawet wziąć ich troski i zmartwienia na swoje barki. Zdarza mu się niekiedy działać bezinteresownie, dlatego pragnie zdobyć pokaźny majątek, aby móc świadczyć dobro dla innych. Potrafi wywierać pewien wpływ na swoje otoczenie i jest w tym dobry. Należy do osób, którzy umiejętnie koncentrują się na swych życiowych celach oraz na pracy umysłowej. Na ogół należy do osób lubianych przez swych podwładnych.

Jest odważny, stanowczy, a przy tym potrafi być uprzejmy. Jeśli się ich nie denerwuje, to potrafią być bardzo wspaniałomyślni. To ludzie, którzy lubią brać z życia to, co najlepsze i chcą z niego korzystać i bawić się. Nie mają większego problemu z przygotowywaniem przyjęć dla swoich znajomych i przyjaciół. Jednak nie lubią też za często zmieniać miejsc swego zamieszkania, chyba, że zostają do tego zmuszeni. Lubią mieszkać tam, gdzie dobrze im się wiedzie i zazwyczaj najwięcej osiągają właśnie w miejscu swego stałego pobytu. Uwielbiają oni tembr własnego głosu, dlatego chętnie przemawiają do publiczności, lub śpiewają. Na ogół są zwolennikami muzyki, gdyż sami posiadają słuch absolutny.

Zalety:

Z pewnością można na nich polegać we wszystkich sprawach praktycznych i materialnych. Mimo, iż posiadają zmienne nastroje, to i tak należą do osób bardzo spokojnych, zastanawiających się nad wszystkim. Są również niezmordowanymi pracownikami.

Bardzo rzadko nie wstępuje w związki małżeńskie, zazwyczaj się wiążą, tworząc szczęśliwe rodziny, a mężczyźni są wówczas szczęśliwymi jej ojcami. Urodzeni dzisiaj posiadają mnóstwo sił życiowych. Natura tych ludzi jest dosyć dziwna, dlatego ich życie bywa niekiedy burzliwe. Jednak jeśli uda im się poskromić swą naturę, to potrafią przeżyć życie bezstresowo i dożyć sędziwego wieku.

Ty też masz urodziny właśnie 03 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉