Urodzeni 04 maja

Urodzeni 04 maja są bardzo pracowici i wrażliwi. Lubią także wymieniać się swoimi poglądami, jednak nie zawsze akceptują poglądy innych. W niektórych sytuacjach potrafią być nawet uparci. 

Lubi przegrzebywać w samotności i rozmyślać nad swoim życiem, chętnie pogłębia swoją wiedzę, gdyż chce być do przodu. Również jego zainteresowania są zazwyczaj bardzo praktyczne. To niezwykle kontrastowe osoby, gdyż z jednej strony ulegają licznym wpływom, a z drugiej strony potrafią być stanowczy i samowolni. Ich najważniejszą cechą jest niewątpliwie upór, mocno wierzą w siebie i potrafią zacięcie bronić swego zdania.

Dzięki tej swej kontrastowości charakteru, potrafi jednocześnie wymieniać z innymi swoje poglądy, pośredniczyć w sporach i łagodzić zawziętość przeciwników. Ogólnie okazuje wszystkim dużo czułości i życzliwości, a w jego życiu, uczucia i miłość odgrywają bardzo dużą rolę.

Jako jednostka należy do wytrwałych, pracowitych, cierpliwych i przestrzegających prawo, w stosunku do innych jest pozytywnie nastawiony i stara się być zawsze sprawiedliwy. Jest osobą wierzącą, a spełnianie dobrych uczynków sprawia mu radość. Jeśli chodzi o małżeństwo, to nie zawsze bywa w nim szczęśliwy.

Wady:

Mężczyźni bywają trudni w obcowaniu z innymi z powodu swej chęci do wyróżniania się, lub nawet uporu.

Kobiety natomiast, są często krytyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy domowe. Myślą tylko o sobie, gdyż one uważają, że tylko one mają rację, tylko ich zdanie jest najlepsze i jedynie słuszne.

Największą wadą tych ludzi jest to, że z wiekiem pragną oni coraz większej władzy i chcą rządzić wszystkimi. Ich wtrącanie się w sprawy innych może doprowadzić do tego, że w końcu stracą oni sympatię otoczenia w którym żyją.

Podsumowując, osoby z dnia dzisiejszego, należą do sprawiedliwych, a ich silna wola powoduje, że ich życie wypełnia spokojna praca dla dobra innych. U schyłku swego życia mogą z satysfakcją spoglądać na pozytywne rezultaty swoich działań.

Ty też masz urodziny właśnie 04 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉