Urodzeni 05 maja

Urodzeni 05 maja to osoby nieprzystępne i apodyktyczne. Jednak bardzo mocno wierzą w siebie i wykazują się zadziwiającymi zdolnościami.

Posiada dość wszechstronne zdolności, które powinien wykorzystać w kierunku nauki lub filozofii, gdyż właśnie tam sprawdzi się najlepiej. Wcale nie mniejsze zdolności wykazuje w kierunku artystycznym, gdzie też jest bardzo utalentowany. Jest on również posiadaczem dużej intuicji i dobrego gustu. Dzięki temu, tam, gdzie inni potrafią się zgubić, on nie jest w stanie, gdyż zawsze potrafi znaleźć właściwą drogę.

Zdumiewające są również ich możliwości w kierunku praktycznej realizacji zadań. Rozwijając się stopniowo, z wiekiem, może osiągnąć dużą mądrość. Z zamiłowaniem potrafi studiować przyrodę i badać jej życie. Należy do ludzi dość głęboko wierzących, interesuje się religią i jej głębszymi aspektami, budząc tym sympatię otoczenia w stosunku do własnej osoby.

Jest wielkoduszny i dość hojny. Dzięki swej intuicji potrafi przeniknąć prawa przyrody i odkryć jej tajemnice. To jednak typowi indywidualiści, większość rzeczy lubią robić samemu, dlatego często są nierozumiani przez otoczenie. Niezwykle silnie wierzy w siebie i swoje zdolności, dlatego zawsze wyróżnia się z tłumu. Mimo, iż należy do samotników, to i tak otacza go mnóstwo przyjaciół. zazwyczaj oni nie szukają nowych znajomości, to oni są poszukiwani przez innych i proponuje im się przyjaźnie.

Wady tych osób:

To dosyć wymagające osoby, a przy tym są wyniośli i rozkazujący. Bywają także niekiedy egoistyczni, oczekują na przysługi od innych ludzi. W dodatku posiadają dwa przeciwstawne charaktery, które wzajemnie się wykluczają. Raz potrafią pasjonować się wszystkim, a za chwilę stają się osobami bardzo kapryśnymi. To co dzisiaj bardzo im się podoba, już jutro może zostać całkowicie odrzucone.

Ty też masz urodziny właśnie 05 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉