Urodzeni 06 maja

Urodzeni 06 maja pragną w życiu zabłysnąć, dlatego zrobią wszystko, aby tak właśnie się stało. 

Należy do ludzi łagodnych, dyskretnych, wytrwale dąży do zrealizowania swoich projektów i dążeń życiowych. Jednak jeśli chodzi o ich czyny, to dość powolne osoby, ale bardzo zacięte, często potrafią się wahać, zwłaszcza jeśli chodzi o podejmowanie ważnych decyzji. Lubi spokój i wyznaje zasadę, że po pracy należy odpocząć.

Rozwija się stopniowo w miarę zdobywania doświadczeń życiowych. Potrafi wyselekcjonować wszystko, co dla niego najlepsze i chętnie to adaptuje dla siebie. Odznacza się wspaniałą koncentracją i dużą wrażliwością, dlatego potrafi wiele wyczuć, nawet co niektórzy mogą wykazywać zdolności paranormalne.

Jest człowiekiem pełnym nadziei i ufności, które go nie opuszczają, mimo wielu, niekiedy, przeciwności losu. Nie szczędzą oni wysiłków, aby osiągnąć doskonałość w jakiejś dziedzinie i uzyskać prestiż, oraz wybić się ponad innych. Potrafi zawzięcie bronić swoich ideałów i walczy o nie, nie za bardzo też chce je zmieniać. Prowadząc dyskusje należy do ludzi twardych i nie zmieniających swego zdania. Jeśli zachodzi potrzeba potrafi być bardzo wymowny i to nie ważne, czy chodzi o ich interesy, czy też interesy innych ludzi.

Osoba jego wśród społeczeństwa budzi duże zainteresowanie, często już zaczyna się ono w młodości, gdzie osiąga pewne powodzenie. Zdobywa również uznanie jako artysta lub literat, a powodzenie finansowe osiąga dzięki swej obrotności i dobremu rozeznaniu w interesach. Także na polu nauki i w polityce potrafi osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Jednak najwięcej osiągnie na polu twórczości, jeśli oczywiście będzie wykazywał zdolności w tym kierunku. Dzięki swej intuicji i fantazji, może być też całkiem niezłym muzykiem.

Zalety:

Ich dobrą cechą jest to, że posiadają zdolność wyjątkowej koncentracji na wykonywanej pracy i zadaniach życiowych. Starają się także nie osądzać zbyt pochopnie ludzi.

Mimo drobnych wad, które jest w stanie przezwyciężyć, należy do ludzi o szlachetnym umyśle i wzniosłym sercu. Dzięki temu w życiu zazwyczaj zdobywa dobre stanowisko w pracy, odpowiednie do swego pochodzenia i wykształcenia. Może także mu się udać zostać wyróżnionym przez innych i osiągnąć ogólne uznanie.

Ty też masz urodziny właśnie 06 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉