Urodzeni 09 maja

Urodzeni 09 maja lubią być otoczeni luksusem, dlatego dąży do zrobienia majątku. 

Należy do osób mających pełno pomysłów, a jego projekty często są wcielane w życie, gdyż jest on bardzo zdolnym wykonawcą. Z charakteru jest dość miłym człowiekiem, w dodatku cechuje go wewnętrzny spokój, który wraz z wiekiem się potęguje. Staje się wówczas coraz bardziej przywiązany do wygód i beztroskiego życia, niechętnie odnosi się do nowych rzeczy lub czegoś niezwykłego.

To urodzony mówca, który ciągle rozwija swoje zdolności, więc często zostaje liderem jakiejś partii politycznej. Cechuje go umiarkowanie i poczucie własnej potęgi. Jednak niektóre z tych osób tak mocno są zadufane w sobie, że nie dostrzegają, że grozi im jakiekolwiek niebezpieczeństwo utraty stanowiska czy też majątku. Także ta zarozumiałość może doprowadzić do tego, że najbliższe otoczenie może ich znienawidzić.

Pozytywną jego cechą jest to, że zanim coś powie, musi to przemyśleć, jednak później potrafi wytrwale i konsekwentnie pracować. Jest zwolennikiem sztuki, zwłaszcza stosowanej i lubi śpiewać. Z niezwykłą wytrwałością dąży do zbicia majątku i jest zadowolony, jeśli uda mu się to osiągnąć. W interesach zawsze zostawia sobie furtkę, aby w każdej niedogodnej dla niego sytuacji móc się wycofać.

Wady tych osób:

To bardzo drażliwe osoby, dlatego tak niewiele potrzeba, aby wyprowadzić je z równowagi. Nie należy także do najprzyjemniejszych towarzyszy życia, gdyż nie posiada on uczuć w stosunku do innych.

Co im grozi?

Grozi im to, że ich wszelkie wysiłki życiowe pozostaną bezowocne, a to przede wszystkim z powodu ich uporu, bądź częstego braku zdecydowania.

Ty też masz urodziny właśnie 09 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉