Urodzeni 14 maja

Urodzeni 14 maja należą do osób uzdolnionch. Niestety, mimo to, nie zawsze potrafią idealnie pokierować swoim życiem. 

Posiadają oni dosyć przeciwstawny charakter. Pomimo, iż należą oni do osób cierpliwych i skromnych, potrafią być też bezlitośni i egoistyczni. Starają się oni jednak sprostać wymaganiom jakie stawiają im inni ludzie, jednak często nie potrafią pokierować swoim życiem, a jak już to robią, to im to nie zawsze wychodzi.

Wady tych osób:

Najgorszą ich wadą jest nadmierna złośliwość i cynizm.  Także w swym działaniu należą do osób niezdecydowanych i słabych.

Co im grozi?

Są oni zbyt łatwowierni w stosunku do ludzi i często źle umieszczają swoje zaufanie, gdyż często zostaje ono nadużyte.

Do czego oni powinni dążyć?

Powinni ograniczyć eksponowanie swojej nadmiernej namiętności, a przede wszystkim poskromić swoją zbytnio wybujałą fantazję. Jeśli uda im się przezwyciężyć swoje słabości, to wtedy stają się praworządnymi obywatelami, wiernymi partnerami i potrafią dokonać wiele wielkich rzeczy. Wówczas wykazują niezwykłą potęgę umysłową i idą z postępem i na szeroką skalę stosują w życiu nowe wynalazki i odkrycia.

Mogą też osiągnąć niezwykły rozwój i przejawiać jakiś bardzo oryginalny talent. Powinni oni również dążyć do opanowania samego siebie, chodzi tu przede wszystkim o opanowanie swoich nadmiernych popędów.

Osoba z dnia dzisiejszego powinna od czasu do czasu pozwolić sobie na przebywanie w samotności, gdyż jest to dla nich źródło wewnętrznej potęgi. Jeśli chodzi o podejmowanie przez nich decyzji, to powinni je podejmować samodzielnie, jednostkowo, bo często ulegają wpływom zewnętrznym i później źle na tym wychodzą.

Ty też masz urodziny właśnie 14 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉