Urodzeni 16 maja

Urodzeni 16 maja to osoby bardzo inteligentne. Potrafią jednak być wyniosłe i nieprzystępne w stosunku do innych. Lubi spokój domowy i ciszę.

Z natury należy do sympatycznych osób, jest też uczuciowy, wrażliwy, mądry i zdolny do wielkiej i głębokiej miłości. Najlepszą cechą ich charakteru jest wiedza połączona z dobrocią.

Mimo to, potrafi być surowy i bez skrupułów. Chociaż jest do wszystkich nastawiony pokojowo, to pragnie władzy i posłuchu wśród najbliższych. Wierzy niezachwianie we własną siłę i jest przekonany o swoich zdolnościach, a jednocześnie wykazuje wielką rezerwę i należy do osób skrytych.

Pragną oni prowadzić życie wśród ludzi, udzielać się towarzysko, a spełnianie obowiązków społecznych sprawia im przyjemność i daje wiele zadowolenia. Bardzo ceni sobie spokój i zacisze domowe, jest też dobrym mediatorem, gdyż potrafi niemal wszystkich przekonać o swej słuszności i wielkości, oraz zdobyć się na życzliwość i tolerancję dla innych.

Zazwyczaj posiada on mnóstwo przyjaciół i znajomych, ale tylko nieliczni z nich okazują się dla niego pożyteczni. Nie powinien on także angażować przyjaciół do wspólnych interesów, gdyż zawsze poniesie straty i to dość znaczne. Ma też wielu wrogów, którzy potrafią przysporzyć im wiele zmartwień.

Także jeśli chodzi o sprawy majątkowe, to niestety, nie przedstawiają się zbyt dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie ich życia. Dopiero w drugiej połowie życia sytuacja materialna u nich ulega znacznej poprawie, a to dzięki ich zapobiegliwości, jaką udało im się wcześniej rozwinąć.

Związek małżeński:

Zazwyczaj małżeństwo tych osób nie należy do udanych, zdarzają się w takim związku liczne nieporozumienia i konflikty.

Ty też masz urodziny właśnie 16 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉