Urodzeni 17 maja

Urodzeni 17 maja zazwyczaj są osobami przezornymi, przewidującymi i bardzo gospodarnymi. Dzięki tym cechom bardzo często dochodzą do dużego majątku. 

Dokładnie wie, czego pragnie w życiu, ma jasno sprecyzowane swoje cele i wytrwale do nich dąży. Należy do ludzi oszczędnych, a dzięki swej gospodarności i wysiłkom jest w stanie osiągnąć pieniądze i zdobyć całkiem pokaźny majątek. Całkiem nieźle potrafią oni zrobić swoją karierę i pieniądze dzięki intratnemu małżeństwo.

Należą oni do ludzi cierpliwych, posiadają zdolności wynalazcze i potrafią przystosować się do każdych niemalże warunków, dzięki czemu osiągają dobrą pozycję życiową, ale swoje życie prowadzą dość prosto. Posiadają wiele oryginalnych projektów i dobrych pomysłów. W życiu spotyka ich więcej pomyślnych okazji niż sami potrafią je znaleźć, ale nie zawsze umieją je właściwie wykorzystać.

Są to osoby bardzo rozmowne, dzięki temu posiadają duże zdolności przekonywania innych o słuszności swego zdania. Zazwyczaj wykonują oni zawody dość ekscentryczne lub nieczęsto spotykane, ale właśnie w nich osiągają wielkie powodzenie. Również w zawodach związanych z ziemią, jej produktami, rolnictwem, ogrodnictwem czy kopalnią z pewnością wiele osiągną.

Czego powinni się wystrzegać?

Powinien uważać, aby nie doprowadzić się do stanu zazdrości czy też nieuzasadnionych wybuchów zazdrości. Kobieta urodzona dzisiaj nie powinna zwracać uwagi na komplementy i nie ulegać zanadto namiętnościom, czy też sympatii.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci te często są samowolne, a pozostawione samym sobie stają się nieustępliwe i niewrażliwe na cierpienia innych. Posiadają oni wiele sił życiowych i mocny organizm, ale niekiedy cierpią z powodu nadmiernego objadania się. Dość wcześnie rozwija się w nich zmysłowość. Takie dzieci powinno się także przyzwyczajać do tego, aby były uprzejme, ustępliwe i sympatyczne dla wszystkiego, co żyje. Dobrze byłoby, aby je odzwyczajać od okrucieństwa w stosunku do zwierząt, gdyż wykazują oni skłonności w tym kierunku.

Ty też masz urodziny właśnie 17 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉