Urodzeni 18 maja

Urodzeni 18 maja należą do osób niezwykle zrównoważonych. W życiu pragną jak najszybciej stworzyć związek małżeński z partnerem. 

Należy do osób bardzo czułych, serdecznych i kochliwych. Bardzo chętnie wchodzi w związek małżeński i dlatego zdarza się, że swe uczucia nie zawsze dobrze lokuje. Jest dosyć ambitny i jego pragnieniem jest zajęcie jakiegoś wybitnego stanowiska, co często dzięki swym wysiłkom im się udaje. Ludzie , którzy zajmują wyższe stanowiska niż on, okazują im swoją pomoc i poparcie, nawet do tego stopnia, że przyczyniają się nawet do ich kariery.

Jeśli chodzi o dzisiejsze osoby to mają oni tendencję do panowania nad innymi, co ujawnia się to w ich charakterze. Dzięki swej mądrości, delikatności i subtelności okazywanej w stosunku do innych, potrafi osiągnąć duże wpływy. Jest osobą opanowaną, stałą, ale bywa uparta, co potęguje się wraz z wiekiem. Jednak, gdy raz sobie coś postanowi, to pragnie wykonać to za wszelką cenę. Długo namyśla się i rozważa wszystkie za i przeciw zanim coś postanowi, ale gdy wreszcie coś ustali, to wtedy dąży do realizacji tych zamierzeń, nawet jeśli one byłyby w kolizji z prawem.

Ogólnie jego życie upływa spokojnie i raczej nie obfituje w jakieś szczególne wydarzenia. Z jednej strony potrafi być hojny, ale z drugiej bywa wyjątkowo oszczędny. Dzięki wykonywanemu zawodowi często dochodzi do dużych pieniędzy.

Wady:

Zbytnio koncentruje się na samym sobie, ale to właśnie sobie przypisuje wszystkie osiągnięcia. Nie jest też wolny od lekceważenia innych i ich charakter jest władczy.

Co mu grozi?

Ponieważ jest niezwykle ambitny, więc w uzyskaniu kariery posługuje się różnymi środkami, nie zawsze uczciwymi, dlatego spotykają go problemy. W efekcie końcowym ich aspiracje mogą wcale nie zostać zrealizowane.

Ty też masz urodziny właśnie 18 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉