Urodzeni 23 maja

Urodzeni 23 maja interesują się sztuką. Posiadają przy tym duże zdolności poetyckie i muzyczne. 

Należy do bystrych osób, niezwykle obrotnych i zręcznych, zwłaszcza w przypadku nieprzewidzianych trudności. W dodatku jest bardzo wrażliwa na wpływ innych ludzi i często liczy się z ich zdaniem. Posiada bardzo silnie rozwiniętą wyobraźnię i interesuje się tym wszystkim co jest niezwykłe i fantastyczne. Kocha wszystko co piękne, zwłaszcza o wysublimowanym smaku i zachowuje się niczym prawdziwy artysta, którym i tak jest.

Szczególnie jest uzdolniony w dziedzinie muzyki, sztuki i śpiewu. Doskonale zna się na sztuce, a jeśli chodzi o muzykę lub poezję, to często osiąga wysoką pozycję.

Czego powinni się wystrzegać?

Pomimo, iż jest bardzo utalentowany, to często zachowuje się w życiu biernie i wcale nie myśli o rozwijaniu swoich wrodzonych talentów i wyeksponowaniu ich na zewnątrz.

W życiu, pomimo wielu przeciwieństw, czeka go wiele szczęścia. Z pewnością trzeba mu przyznać, że całkiem nieźle potrafi sobie utorować drogę w życiu i osiągnąć dobre i odpowiedzialne stanowisko. Należy raczej do silnych osób i to pod wszystkimi względami, zarówno psychicznymi i fizycznymi. W dodatku jest wyśmienitym mówcą, zręcznym dyplomatą, a jeśli zdecyduje się na karierę polityczną, to osiągnie doskonałe rezultaty i uda mu się zwyciężyć swoich przeciwników.

Jeśli uda się tym osobom osiągnąć odpowiedni rozwój umysłowy i duchowy, to może wówczas zostać jednostką wybitną, twórcą lub organizatorem społecznym, którego wpływy odczują szersze rzesze ludzi.

Ty też masz urodziny właśnie 23 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉