Urodzeni 24 maja

Urodzeni 24 maja żyją w ciągłym biegu i rozterce. Często nie wiedzą nawet co powinni wybrać i którą drogą iść.

Z natury jest to człowiek dowcipny, inteligentny, ma mnóstwo doskonałych pomysłów. Lubi pracę umysłową, dlatego często dochodzi do ogromnej wiedzy i zdobywa mądrość. Osoby te myślą dużo o sobie i ich myśli. Te rozważania zajmują w ich życiu więcej miejsca niż uczucia.

Przez niemalże całe życie dążą do tego, aby się rozwijać, poznać własne możliwości, analizować swe wrażenia i uczucia. Pragną oni zapanować nad własnymi uczuciami i rozwinąć w sobie silną wolę. Pomimo wysiłku jaki wkładają oni w osiągnięcie swych celów, posiadają nieco chwiejny charakter i często wahają się pomiędzy ufnością, wiarą, a sceptycyzmem.

Nie potrafi zbyt długo przebywać w jednym miejscu, niż to jest wymagane i chętnie zmienia miejsce swego pobytu. Niekiedy najbardziej ze wszystkiego pragnie, aby jednocześnie być w dwóch miejscach naraz.

Nie należy też do osób wytrwałych i konsekwentnych, często zanim zakończy jedną sprawę i doprowadzi ją do końca, to już zabiera się za następną, dlatego niejednokrotnie z tego powodu bywa niezdecydowana. Może i jest trochę nerwowy z powodu wykonywania kilku rzeczy naraz, ale i tak stara się panować nad wszystkim.

Wady:

Największą ich wadą jest właśnie niezdecydowanie i siedzenie, jak gdyby na dwóch stołkach jednocześnie, oraz nieumiejętność skoncentrowania się na wykonywanej pracy i pracowanie dla siebie.

Najczęściej nie wiedzą co mają wybrać, gdyż w ich życiu często pojawiają się więcej niż jedna propozycja, czy też różne sposoby postępowania. Interesują się także różnymi rodzajami studiów i nie zawsze wiedzą, co będzie dla nich najlepsze. Również ich nadmierna nerwowość i drażliwość powoduje, że rozpraszają się i nie potrafią skoncentrować się na swojej pracy. Kiedy uda im się rozwinąć, to wówczas osiągają wielką mądrość. Jeśli jednak nie osiągną dostatecznego rozwoju, to nie potrafią uwierzyć we własne możliwości. Wierzą jedynie w moc pieniądza i jego wartość sprawczą.

Ty też masz urodziny właśnie 24 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉