Urodzeni 29 maja

Urodzeni 29 maja nie mają zbyt łatwego życia, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy domowe. Byłoby dobrze, aby poszukali dla siebie pocieszenia w nauce, sztuce bądź w literaturze.

Lubi polowania, podróże i inne przygody, i rozrywki. Posiada niezwykłe zdolności umysłowe i wszechstronne zainteresowania. Należy do ludzi delikatnych, łagodnych, którzy kochają piękno, sztukę i literaturę. Jednocześnie wykazuje praktyczne zdolności, zwłaszcza w kierunku handlowym, dlatego może zostać doskonałym pośrednikiem, kupcem, czy też finansistą.

Interesują się również wojskowością, dlatego całkiem dobrze tam sobie radzi. Jest czujny, bystry, często też ma zmienny charakter, który bardzo szybko przechodzi od gniewu, drażliwości, czy nadmiernej nerwowości do nieopanowanych wybuchów śmiechu.

Mimo to, potrafi być wiernym i dobrym przyjacielem, ma dużo zdrowego rozsądku i wrodzonej szlachetności, a w miłości potrafi kochać prawdziwie i szczerze. Dzięki swym licznym doświadczeniom życiowym stopniowo się rozwija, a charakter jego nabiera wyrazistości.

Dzięki życiu religijnemu i zainteresowaniom filozoficznym powoli opanowuje swą nadmierną nerwowość, staje się cierpliwszy, bardziej opanowany, przywiązany do życia rodzinnego i chętnie wypełnia swoje obowiązki.

W małżeństwie nie zawsze jest szczęśliwy, często przeszkadzają mu liczne nieporozumienia i kłótnie.

Problemy zdrowotne:

Do najczęstszych chorób jakie ich dopadają to problemy z płucami, krwią, depresja, a nawet może być rak.

Co im grozi?

Należy do osób bardzo pewnych siebie, dlatego często z tego powodu powstają liczne nieporozumienia i spory, a nawet może ściągnąć na siebie jakieś katastrofy życiowe.

Kobieta z 29 maja:

Kobieta z dnia dzisiejszego jest bardzo ładna, uczuciowa i bardzo szlachetna, ale zdarza się jej zaniedbywać swoje obowiązki domowe. Interesuje się ona sztukami pięknymi, zwłaszcza muzyką i malarstwem, chętnie także uczestniczy w życiu publicznym.

Ty też masz urodziny właśnie 29 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉