Urodzeni 30 maja

Urodzeni 30 maja bardzo głęboko wierzą w siebie i swoje możliwości. Dąży do władzy i potrafią rozwiązywać trudne zagadnienia.

Jest osobą niezależną, za wszelką cenę dąży do wolności, a przede wszystkim jest przesympatyczna. Wiara w siebie, poczucie własnej godności i świadomości własnych możliwości to ich najwybitniejsze cechy charakteru.

Ich założenia zazwyczaj są bardzo dobre i trafione, ale nie zawsze dociągnięte do końca, gdyż często rozprasza ich wiele innych spraw. Interesują się wszystkim co dotyczy życia umysłowego, sami też dążą do rozwoju, wszechstronnego wykształcenia i potrafią być bardzo aktywni umysłowo. Obdarzeni są wyjątkową inteligencją i posiadają wyjątkowe zdolności.

Potrafią oni zajmować się takimi rzeczami, które często niecierpliwią innych ludzi. Ich umysł należy do ścisłych, dlatego lubią i chętnie rozwiązują wszelkiego rodzaju szarady, rebusy, bądź też są w stanie rozwiązać inne trudne zagadnienia.  Dzięki wszechstronnemu rozwojowi i różnorodnych zainteresowaniach, potrafią wykonywać kilka rzeczy naraz, dlatego też w życiu odgrywają duże role i niekiedy nawet podwójnie przeżywają różne doświadczenia.

Charakter kobiety z 30 maja:

Kobieta z dnia dzisiejszego często posiada dwóch mężów, lub ma więcej niż jednego kochanka. Dodatkowo posiadają szeroką wiedzę, mają duży autorytet wśród społeczeństwa i cieszą się ogromnymi wpływami.

Jego stanowisko w życiu klaruje się dopiero w drugiej połowie życia i należy raczej do dość intratnych. Ogólnie bardzo dobrze powodzi im się w życiu.

Wady:

Chętnie udaje kogoś, kim nie jest, jest dumny, potrafi też być samowolny i często zaniedbuje woje obowiązki.

Co im grozi?

Niepotrzebnie goni za tanimi sensacjami, co w efekcie końcowym może spowodować dość przykre konsekwencje życiowe.

Ty też masz urodziny właśnie 30 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉