Urodzeni 02 czerwca

Urodzeni 02 czerwca są doskonałymi rozmówcami. Jednak powinna unikać nadmiernej powierzchowności. 

Jest bardzo inteligentny, chce mieć wszystko pod kontrolą, potrafi trafnie rozumować i wyjaśniać rzeczy niezrozumiałe dla innych, wykazuje przy tym zdolności krasomówcze i posiada niezwykłe zdolności dowódcze. Należy do osób, którzy lubią dyskutować i nie są zbyt życzliwi. To także bardzo dobry satyryk, który idealnie potrafi bronić swego zdania, używając sarkastycznych i dowcipnych argumentów. Często jest zbyt pewny swej mądrości, wydaje mu się, że wie wszystko i tylko jego zdanie, czy opinia jest ważna.

Wiele rzeczy go interesuje i można powiedzieć, że zna się po trochu niemalże na wszystkim, ale na niczym dogłębnie. To, że często zmienia swoje zainteresowania daje mu tymczasowe zadowolenie, jednak po pewnym czasie dopada go rozczarowanie. Niestety, należy on do ludzi, którzy często potrafią zmieniać zdanie, w zależności od okoliczności. Zdarza się mu, że niekiedy waha się pomiędzy dwoma wręcz przeciwstawnymi poglądami.

Ta podwójność występuje również w jego życiu, zwłaszcza kobiety zawierają dwa małżeństwa, lub przeżywają kilka dłuższych związków. Mimo tych niefortunnych okolicznościach, jedno należy im przyznać, że posiadają oni prawdziwe i stałe uczucia, gdyż z natury należą do szlachetnych ludzi.

To osoby, które zawsze mają nadzieję i nigdy się z tym nie kryją, jednak bardzo dużo potrafią oni rozmyślać i często układają sobie w myślach projekty na przyszłość. Lubią oni także eksperymentować i dzięki temu posiadają zdolności w kierunku mechaniki.

Co im grozi?

Zagraża im utrata osób ukochanych, lub rozejście się z nimi. Wskutek pewnych okoliczności, których nie będzie w stanie ominąć, czy też przewidzieć, omijają ich ciekawe okazje życiowe. Dzięki swej lekkomyślności, może narazić się na liczne przykrości i straty.

Jest przedsiębiorczy i aktywny, mądry, pełen temperamentu i zdolności mówczych, ale należy też do osób nieufnych i często nadmiernie wahających się.

Ty też masz urodziny właśnie 02 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉