Urodzeni 11 czerwca

Urodzeni 11 czerwca lubią hazard i uganiają się za szczęściem.

Wysoko stawia sobie poprzeczkę, gdyż należy do ludzi ambitnych i lubiących przy tym podróże. Są oni dość zamknięci w sobie, mimo to, gdy trzeba potrafią zażarcie bronić swoich interesów. Często powstrzymują siebie przed niekontrolowanymi posunięciami, ale gdy trzeba, to są zwarci i gotowi do działania. Przygoda, to ich drugie życie i chętnie jej poszukują, lubią też sport i starają się go uprawiać w miarę możliwości. Nie uciekają również przed hazardem, wręcz przeciwnie, potrafią uganiać się za swoim szczęściem i nie patrzą na niebezpieczeństwo.

Nie należy też do osób nazbyt społecznych, woli on raczej trzymać się na uboczu od ludzi. Aby się nie nudzić wynajduje sobie różne rozrywki i przyjemności, i to całkiem oryginalne i nietypowe.

Wady tych osób:

Jest nieostrożny i nie zwraca uwagi na to, co robią inni. Mimo, iż jest aktywny i to bardzo, to często brak mu inicjatywy.

Co im grozi?

Zagraża im uzależnienie się od innych, spod których wpływów będzie im bardzo trudno się uwolnić. Przy tym należy do osób niedbałych, dlatego niekiedy dobre okazje przechodzą mu koło nosa.

Także jeśli chodzi o związki małżeńskie, to często pierwszy związek należy do niezbyt udanych i zawiera drugi. Posiadają również dzieci, ale zdarza się, że jedno z nich może przysporzyć mu nie lada kłopoty.

Jak wychować takie dziecko?

Dziecko takie powinno być traktowane delikatnie i bardzo życzliwie, wtedy jego zdolności będą się rozwijać w odpowiednim kierunku, a charakter będzie można z powodzeniem modyfikować. Zbytnia surowość i szorstkie postępowanie jedynie spotęgują wady takiego dziecka, natomiast stosowanie kar cielesnych, może zahamować jego rozwój.

Ty też masz urodziny właśnie 11 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉