Urodzeni 18 czerwca

Urodzeni 18 czerwca chcą, aby wszyscy ich podziwiali, dlatego pragną wszystkim się przypodobać i zachwycić swą mądrością.

Osoby te stopniowo i wytrwale zbierają swoje doświadczenia życiowe, a rezultatami swych obserwacji i wnioskami chętnie dzielą się z innymi ludźmi. Potrafi bardzo ładnie i zręcznie się wysławiać, umie także nadać swym wypowiedziom odpowiednią formę. Bardzo mu zależy na dobrej opinii w społeczeństwie, dlatego chce wszystkim się przypodobać. Lubi publiczne wystąpienia i to nieważne na jaki temat, gdyż potrafi rozmawiać niemalże o wszystkim i z każdym.

Zalety tych osób:

Jest osobą bardzo inteligentną o bystrym umyśle, która potrafi umiejętnie przedstawiać własne poglądy, naginając je trochę pod siebie, chociaż ceni sobie także poglądy innych ludzi. Nie lubi przebywać w towarzystwie osób niezbyt rozwiniętych, małomównych, lub niewykształconych. Zazwyczaj utrzymuje z nimi relacje tylko w wyjątkowych przypadkach, lub aby ich olśnić swoją inteligencją.

Chętnie opowiada dowcipy i wyśmiewa się z tych, którzy nie potrafią tego robić. Posiada nieco chwiejny i zmienny charakter, ale jedno trzeba mu przyznać, że bardzo wysoko ceni sobie wolność i dąży do niej.

Nie lubi też współpracować z innymi, woli sam działać i według własnego uznania, ale często okazuje się, że brakuje mu doświadczenia i dostatecznej wiedzy.

Wady osób urodzonych 18 czerwca:

Nadmierne niezdecydowanie i gadatliwość, która często jest męcząca dla otoczenia. W dodatku w ich wypowiedziach niezmiernie trudno jest doszukać się sensu lub treści.

Problemy ze zdrowiem:

Najczęstszymi chorobami, jakie mogą im dokuczać, to dolegliwości płuc, cierpienia nerwowe i choroby krwi.

Z innymi problemami życiowymi daje sobie radę i to całkiem nieźle. Także jeśli chodzi o ich interesy, to potrafią ich bronić niczym lwy.

Ty też masz urodziny właśnie 18 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉