Urodzeni 28 czerwca

Urodzeni 28 czerwca to osoby czułe, bardzo kochające, przy tym bywają nieco beztroskie i nieodpowiedzialne. Lubią także  grać.

Uwielbia publicznie występować, najlepiej w świetle jupiterów i żeby wszyscy go podziwiali. Interesuje się sztukami plastycznymi, potrafi pięknie dekorować wnętrza, zawsze elegancko i gustownie ubrany, chętnie przebywa w wykwintnym towarzystwie. Bywa jednak nieco ekstrawagancki i lubi udawać kogoś, kim nie jest.

Mimo tych mankamentów należy do osób miłych, sympatycznych, chociaż często bywa zniecierpliwiony niektórymi sytuacjami. Sprawiedliwy i uczciwy, zawsze przyjacielsko nastawiony względem innych, bardzo przywiązany do ogniska domowego, lubi wygodny tryb życia i zgrane otoczenie.

Zalety tej osoby:

Jest czułą osobą, kochliwą i dobroduszną, posiada wprost rewelacyjną pamięć.

Niektórzy z nich są trochę niezaradni życiowo, ale gdy uda im się przezwyciężyć swoją bierność, to wówczas są w stanie wiele osiągnąć. Zawsze z uporem trzyma się swoich zadań i celów, jakie wcześniej sobie nakreślił i nie tak łatwo go od nich odwieść. Chociaż posiada dobre serce potrafi być lekkomyślny i nieco dziwaczny, dlatego często szkodzi sam sobie. Zna się jednak na ludziach, posiada duże umiejętności życiowe, a pomimo tego ma wiele szkodliwych nałogów i przyzwyczajeń, często popada z jednej krańcowości w drugą.

Z charakteru należy do ludzi, którzy nie boją się ryzykować i chętnie przyjmują wszelkie wyzwania. Jest stanowczy, gdyż co sobie postanowi, to zazwyczaj osiąga w życiu. Jego szereg posunięć w ostatecznym efekcie zostaje uwieńczona sukcesem. Bez większego problemu potrafi zbić majątek, ale nie potrafi go umiejętnie wykorzystać. Bardzo lubi podróżować, gdyż dzięki temu rozwija się i osiąga wysoki poziom kulturalny.

Zdrowie:

Jeśli chodzi o jego zdrowie, to ma bardzo słaby i wrażliwy organizm.

Ty też masz urodziny właśnie 28 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉