Urodzeni 30 czerwca

Urodzeni 30 czerwca często osiągają sukces jako dziennikarze, lub pracując w jakimś wydawnictwie. Także mogą osiągnąć szczyty kariery w polityce.

Należy do bardzo praktycznych i sprytnych ludzi, którzy potrafią wykorzystać wszelkie nadarzające się okazje życiowe, a tym samym zbić całkiem pokaźny majątek. Lubi występować publicznie i dzięki temu niezwykle łatwo zjednuje sobie zwolenników i zyskuje sympatię ogółu. Najłatwiej zyskuje zwolenników w sferach robotniczych, gdzie ma tam najlepszy kontakt.

W sprawach publicznych także potrafi umiejętnie dawać sobie radę, a jeśli chodzi o wykonywane zawody to nie ma problemu, gdyż nie obce są im wszelkie zmiany i szybkie przepływy gotówki. Jednak bardzo dobrze sprawdza się w zawodzie dziennikarza, gdyż nie dosyć, że nie ma większego problemu z uzyskaniem istotnych informacji, to jeszcze potrafi w taki sposób je przekazać, że inni chętnie o tym czytają, bądź go słuchają. Poprzez tę swoją nadmierną gadatliwość, zdarza się mu, że zamiast pomóc, niekiedy potrafi zaszkodzić ludziom. Jest zwolennikiem posłuszeństwa i karności wojskowej, dlatego w armii często może liczyć na powodzenie.

Co im grozi?

Lubi sobie pobłażać i nie krępuje się, jeśli chodzi o zaspakajanie swoich prywatnych potrzeb. Niezmiernie łatwo daje się usidlić osobom płci przeciwnej, dlatego jego szczęście rodzinne może zostać narażone na szwank. W życiu dosyć często narażony jest na różne przygody miłosne i jakieś ekstrawaganckie przygody. W małżeństwie bardzo trudno jest im porozumieć się ze stroną przeciwną, dlatego dochodzi do awantur i licznych nieporozumień.

Jeśli zawrze małżeństwo z osobami urodzonymi pomiędzy 22 października a 21 listopada, oraz 19 lutego a 20 marca, to z pewnością będą one trwałe i udane.

Wady:

Nigdy nie wyjawia swoich myśli, często nie jest szczery i nie należy mu wierzyć.

Kobieta z tego dnia powinna wystrzegać się przygodnych przygód miłosnych.

Ty też masz urodziny właśnie 30 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉