Urodzeni 02 lipca

Urodzeni 02 lipca często mają problem z wydostaniem się spod więzów rodzinnych.

Posiada dość silny i stały charakter, oraz silnie trzyma się swoich zasad. Zawsze można na nim polegać. Często działa niczym magnez na innych ludzi, przyciąga ich do siebie. Mimo tego nie należy do osób zbytnio towarzyskich, jest raczej pesymistycznie nastawiony do życia. Stara się, aby nie ulegać wpływom innych osób, ale rzadko się mu to udaje. W życiu dąży do zapewnienia sobie słuszności podejmowanych decyzji i samodzielności, ale nie potrafi tego wyegzekwować.

Niezmiernie silnie są oni przywiązani do swego ogniska domowego i swej rodziny, co powoduje, że ma problem z uwolnieniem się spod tych skrzydeł. Należy do ludzi spokojnych i zamkniętych w sobie, oraz bardzo wrażliwych, co potęguje się wraz z wiekiem, ale ogólnie można powiedzieć, że jest bardzo sympatyczny.

Wady:

Najpoważniejszą ich wadą jest to, że potrafi wyobrazić sobie, że jednostki się z niego wyśmiewają, lekceważą go, co tak naprawdę, nie ma miejsca. Nie lubi też rzeczy nowych i niezwykłych, dość silnie przywiązany jest do tradycji i obyczajów, a jego życia należy do typowo konwencjonalnych. Nie wykazuje również potrzeby rzucania się w wir ryzykownych przygód.

Pierwsza połowa ich życia jest raczej ustabilizowana i monotonna, dopiero w drugiej połowie nabiera wigoru i szczęście zaczyna im dopisywać. Jednak dość spektakularną karierę robi dopiero po 35 roku życia. Dzięki swemu doświadczeniu i prawości charakteru w późniejszym wieku cieszy się uznaniem i powodzeniem. Zazwyczaj jesień ich życia wypełniona jest dobrobytem. W tym okresie zbiera sukcesy i owoce swych wcześniejszych poczynań.

Charakterystyczne dla nich jest to, że z wiekiem wyglądają i czują się coraz młodziej, i odczuwają radość ze swego życia. Niestety, jedynym mankamentem, który spędza im sen z powiek, to jest ich nadmierna wrażliwość na wszelkie bodźce.

Ty też masz urodziny właśnie 02 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉