Urodzeni 03 lipca

Urodzeni 03 lipca są bardzo ambitni, a przy tym zawsze pełni nadziei. Szczególnie są uzdolnioni w kierunku artystycznym.

Posiada bardzo dobrą pamięć, dlatego nie tak łatwo jest mu coś wmówić. Ma dość chwiejne i zmienne usposobienie, ale i tak należy do osób przedsiębiorczych i chętnie wyrusza w podróże. Jest niezwykle aktywny, gorliwy i nieco impulsywny. Od urodzenia przejawiają uzdolnienia w kierunku artystycznym, dlatego warto je w nich rozwijać. Darzy zaufaniem wszystkich wokół i nigdy nie traci nadziei, lepiej nadaje się do pracy zespołowej, niż indywidualnej.

Ma duże ambicje, jednak często brak mu odpowiedniego doświadczenia i dyskrecji. Należy do bardzo wesołych i towarzyskich osób, nie stroni od dobrej zabawy, lubi przebywać w dobrym i młodym towarzystwie, interesuje ich wszystko, co piękne. Ich atutem jest to, że większość z nich posiada słuch absolutny. Lubi ciszę i łowienie ryb, dlatego chętnie czas wolny spędza nad wodą. Jednak powinien uważać, gdyż w dalszych podróżach morskich może zagrażać mu niebezpieczeństwo.

Dzięki swemu sprytowi potrafi osiągnąć dość spore zyski, a los też jest dla nich szczęśliwy i często się do nich uśmiecha. Ich pragnieniem jest osiągnięcie sławy i powszechnego uznania, niejednokrotnie udaje się im to, gdyż w swych dążeniach wykazuje wielką zaciętość i stałość.

Natomiast jeśli chodzi o ich rodzinę i dzieci, to w obronie ich, nie przebiera w środkach. Chce wszystko robić po swojemu, gdyż bardzo nie lubi, gdy jest kontrolowany przez innych.

Co im grozi?

Zagraża im to, że w osiągnięciu celu może napotkać na szereg przeszkód, które spowolnią ten proces.

Jeśli chodzi o ich zdrowie, to należą do osób, które posiadają silny organizm, jednak przy nadmiernej jego eksploatacji, może odczuwać osłabienie. Wówczas bardzo cierpi ich żołądek i to właśnie od niego zaczynają się wszystkie późniejsze problemy. Jeśli w porę tego nie zapobiegnie, to może liczyć się z zaburzeniami trawienia, reumatyzmu, zaparciami i złą cyrkulacją krwi.

Ty też masz urodziny właśnie 03 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉