Urodzeni 04 lipca

Urodzeni 04 lipca są bardzo ostrożni i przewidujący. Dodatkowo mają silne poczucie własnej indywidualności.

Są to ludzie zdolni do głębokich uczuć, chociaż wcale tego nie pokazują. Niezwykle inteligentni i rezolutni, ale milczący, za to doskonali obserwatorzy wszystkiego wokół. Czują się szczęśliwi, gdy ich otoczenie jest spokojne i bezkonfliktowe. Bardzo źle się czują w towarzystwie ludzi kłótliwych, gdyż sami z natury są niezwykle wrażliwi, wytrzymali i zacięci, chociaż w swych działaniach nieco bierni. Jeśli uda im się przezwyciężyć swoją bierność, to wówczas mogą oni rozwinąć wielką aktywność, wykazać się dużymi zdolnościami i osiągnąć znaczną potęgę w życiu.

To ludzie urodzeni do robienia dobrych interesów, ale nie zawsze korzystają ze swoich możliwości. Często wybierają studia w kierunku naukowym i są bardzo religijni. Posiadają ukryte talenty w swoich rękach, ale nie zawsze potrafią je wykorzystać. Zacięcie trzymają się swoich zasad i celów życiowych, wykazując przy tym wielką ostrożność, zdolność przewidywania i oszczędność. W taki oto sposób niekiedy z tych ludzi robią się typowi skąpi. Czasami potrafią być tak zacięci, że nie są w stanie nikomu wybaczyć, mogą nawet doprowadzić do takiego stanu, że staną się okrutni w stosunku do swych prześladowców. Posiadają silne poczucie własnej indywidualności, ale nie mają siły, aby ją pokazać światu.

Osoby te są nadwrażliwe, dlatego charakteryzuje ich zmienność nastrojów. Nie zawsze dobrze czuje się w dużym otoczeniu, często woli przebywać sam, ale wówczas staje się markotny, melancholijny, zaczynają nawet pojawiać się u niego zapędy destrukcyjne.

Ogólnie można powiedzieć, że są to ludzie twardzi, dumni i nieustępliwi, inni mało ich obchodzą.

Do czego powinni dążyć?

Dobrze byłoby, aby postarali się opanowywać swoje złe instynkty, które popychają ich do okrucieństwa. Jeśli nie uda im się nad nimi zapanować, to mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji życiowych.

Co im grozi?

Z powodu swego charakteru mogą przeciwko nim wystąpić ludzie, którzy mają ich zwyczajnie dosyć, skutkiem czego ich życie nie będzie należało do udanych.

Ty też masz urodziny właśnie 04 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉