Liczba Dwa

Liczba Dwa czyli Dwójki

Liczba Dwa to osoby, które troszczą się o dom i życie rodzinne, najtrafniej pasują do nich takie określenia jak „współczująca”, „kochająca” i „troskliwa”. Dwójki potrafią przyciągać do siebie wielu ludzi, którym zazwyczaj dają lekcje dotyczące miłości. Największe korzyści odnoszą, kiedy pracują razem ze swoim partnerem, lub w grupie. Nie należą do osób zbyt agresywnych, dążą raczej do pokoju i harmonii.

W związku z tym, że Dwójki bardzo troszczą się o sprawy związane z miłością i szczęściem rodzinnym, to pragną, aby wszyscy wokół nich byli szczęśliwi i kochali się wzajemnie. Bardzo ważni w ich życiu są przyjaciele, rodzina i pozostałe bliskie im osoby. Ich siła przekonywania sprawia, że są świetnymi mediatorami, bardzo zależy im na uczuciach innych, podobnie też liczą się z własnymi. Dla niektórych Dwójek relacje z innymi ludźmi są dość problemowe. Nie potrafią one znaleźć dla siebie właściwej osoby z którą mogłyby spędzić resztę życia, pomimo, iż bardzo tego pragną. Dwójki należą do osób, które do życia potrzebują innych ludzi, dlatego muszą one nauczyć się mechanizmów rządzących związkami, czyli co trzeba zrobić, aby mieć udany, pełen miłości związek. Muszą nauczyć się kontrolować emocje, gdyż ich nerwowe reakcje i nadmierna niekiedy podejrzliwość mogą doprowadzić do nieporozumień.

Miłość dla Dwójek:

Bardzo ważny jest dla nich romans. Często dziewczyny fantazjują o swoim ślubie na wiele lat wcześniej, niż to faktycznie nastąpi. Chłopcy natomiast, pragną być księciem z bajki dla swoich księżniczek. Jednak przedstawiciele obu płci wierzą w teorię bratniej duszy.

Dla Dwójek niezmierne ważne jest, aby być w stałym związku. A wraz z upływem czasu, miłość niekiedy staje się dla nich ważniejsza, niż osiąganie innych sukcesów.

Osoby, które są Dwójkami powinny starać się zachować równowagę pomiędzy wszystkimi swoimi związkami. Miłość powinna być ważna w ich życiu, jednak Dwójki powinny zwracać uwagę na inne wspaniałe rzeczy w życiu, które warto przeżyć.

Dwójki to osoby, które bez trudu zyskują sympatię i przyjaźń.

Mimo tych pozytywnych cech lepiej sprawdzają się jednak jako podwładni niż jako szefowie.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.