Liczba Trzy

Liczba Trzy czyli Trójki

Liczba Trzy to bardzo żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe osoby. Posiadają zdumiewający dar wyrażania swoich myśli i uczuć. Są bardzo twórcze i mają wielką wyobraźnię, dlatego często dochodzą do władzy. Wiele z nich jest doskonałymi nauczycielami, pisarzami i artystami. Wiele z Trójek jest bardzo inteligentnych, posiadają przy tym duże poczucie humoru. Rzadko kiedy odpoczywają, a ich umysły pracują przez cały czas.

Nie mają większych problemów z nauką, a uczenie się nowych rzeczy, bardzo ich ożywia i fascynuje. Trójki nie powinny pozwolić na to, aby lęk i jakiekolwiek fobie przeszkodziły im doświadczyć tego, co wzbogaciłoby ich życie.

Niezmiernie wielką wagę Trójki przywiązują do przyjaźni. Lubią dobrą zabawę, zwłaszcza w doborowym towarzystwie, dlatego swój wolny czas często spędzają poza domem. Uwielbiają też podróże, dlatego jeśli mają taką możliwość, zwiedzają świat. W związku z licznymi podróżami niektóre Trójki zaczynają kolekcjonować różne przedmioty i z czasem posiadają całkiem niemałą ich kolekcję.

Bardzo nie lubią, gdy ogranicza się ich swobodę, wtedy są bardzo nieszczęśliwe, ale niestety, nie respektują tego u innych osób. Zdarza się, że niektóre Trójki bywają niestałe w miłości, gdyż lubią różnorodność i zmiany, ale jeśli już się zaangażują, to zwykle są to trwałe związki. Trójki pragną mieć przy sobie osobę, która będzie ich słuchała. Pragną kogoś, z kim mogłyby się dzielić swoimi najgłębszymi uczuciami. Chcą czuć, że są słuchane i traktowane poważnie w swoim związku.

Trójki są bardzo dobrymi osobami, jeśli zawierają przyjaźnie, to na całe życie.

Zawsze też pamiętają o swoich przyjaciołach, wiedzą, kiedy mają urodziny, imieniny, czy inne ważne rocznice.

Zalety:

Wszyscy rodzą się z jakimiś zdolnościami, ale Trójki posiadają znaczną ich ilość. Są twórcze, mają zdolności muzyczne, a przy tym potrafią się dzielić z ludźmi swoimi myślami i uczuciami, oraz uczyć innych. Chętnie pomagają też innym, rozwijając przy tym własne talenty, gdyż jeśli nie będą ich używać, to je utracą.

Trójki lubią odnosić sukcesy, a niepowodzenia sprawiają, że łatwo tracą cierpliwość. Ich główną cnotą jest uczciwość, dlatego warto mieć Trójkę za przyjaciela, lub wspólnika w interesach.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.