Liczba Dziewięć

Liczba Dziewięć czyli Dziewiątka

Liczba Dziewięć jest liczbą o największej mocy, gdyż zawiera cechy wszystkich innych liczb. Dziewiątka oznacza energię. Większość Dziewiątek jest pełna życia i wigoru. Osoby te nie planują i nie organizują zbytnio tego co robią, ale po prostu działają!

Liczba Dziewięć to są ludzie o silnej woli i nie jest łatwo ich nagiąć.

Dziewiątki są niespokojnymi i impulsywnymi osobami. Są porywcze, nawet czasami potrafią być agresywne, ale na ogół są jednak miłe i optymistycznie patrzą w przyszłość.

Jako małe dzieci Dziewiątki są monstrami, ale bardzo kochanymi. Wydaje się, że zawsze potrafią dopiąć swego, a to dlatego, że nigdy nie rezygnują.

Dziewiątki zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Jeżeli nauka nie jest ich mocną stroną, będą w inny sposób wykorzystywać swoje talenty, aby błyszczeć. Większość Dziewiątek pragnie jak najszybciej uwolnić się spod kontroli rodziców i opuszcza dom wcześniej niż ich bracia i siostry.   Dziewiątki pragną z plecakami przemierzać kraj, przenosić się z miejsca na miejsce, lub podbić cały świat! Ważne jest jednak, aby Dziewiątki ukończyły naukę w szkole i studia, gdyż ich pragnienie, aby zobaczyć świat może, ich od tego odciągnąć. Nie jest to dobre. Czasami Dziewiątki nie wracają już do nauki, a ich życie zaczyna obfitować w zakręty i zwroty. Inne rzeczy stają się dla nich priorytetami.

Związki Dziewiątek:

Jeżeli Dziewiątki pobiorą się młodo (przed ukończeniem dwudziestego piątego roku życia), może się to skończyć dla nich rozwodem. Powinny zaczekać z ustatkowaniem się, aż wejdą w późne lata dwudzieste lub wczesne trzydzieste. Związki są wtedy bardziej trwałe. Ich silna potrzeba podróżowania słabnie w tym okresie i Dziewiątki są gotowe związać się na trwałe.

Większość Dziewiątek może podbić świat, jeśli tak sobie zaplanują, ale powinny to robić w sposób systematyczny, aby uniknąć niepotrzebnych kryzysów. Wielki entuzjazm często jednak pomaga im osiągnąć cele, o których inni mogą tylko marzyć.

Ludzie ci bardzo cenią sobie niezależność i trudno jest je zmusić do czegokolwiek. Są uczciwi, pełni entuzjazmu i niezwykle szczerzy, jednak nie należy oczekiwać z ich strony żadnych pochlebstw. Nie grzeszą też punktualnością.

Są zdecydowanymi przeciwnikami gier losowych, jednak nie mają kłopotów finansowych, a pieniądze potrafią wydawać z umiarem. Należą do osób oszczędnych, zawsze lubią mieć odłożone parę groszy na czarną godzinę.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.