Liczba Jedenaście

Liczba Jedenaście czyli Jedenastka

Liczba Jedenaście jest to jedna z Liczb Doskonałych, czyli Mistrzowskich, pozostająca poza podstawowym systemem numerologicznym. Jedenastki są uważane za osoby bardzo uduchowione, posiadające wielkie zdolności parapsychiczne.

Liczba Jedenaście jest osobą obdarzoną są wielką charyzmą, która często paraliżuje otoczenie.

Jedenastki wybijają się w wybranym zawodzie, a w ich życiu nie ma szarych obszarów. Należą do osób albo bardzo pozytywnych, albo bardzo negatywnych, jeśli chodzi o sposób myślenia.

Pozytywne Jedenastki zazwyczaj osiągają wielkie rzeczy. Negatywne zaś dryfują przez życie i wydają się zimne i samotne. Jedenastki posiadają specjalne moce. Mogą mieć wielkie marzenia i potrafią je zrealizować. Ich umysł jest bardzo silny. Jeśli wierzą, że coś się stanie, bądź też założą sobie jakiś cel w życiu, to są w stanie to zrealizować, lub przewidzieć. Przykładowo, jeśli założą sobie, że będą mieli swój własny biznes, to bez problemu potrafią wyobrazić sobie jak to będzie wyglądało, następnie wizualizują każdy szczegół, a na koniec czekają na sukces. Zazwyczaj zawsze im się udaje wszystko osiągnąć.

Związki Jedenastki:

Podobnie jest w miłości. Jeśli ktoś im się spodoba, to nie chcą nikogo innego, zrobią niemalże wszystko, aby przyciągnąć tę wybraną osobę do siebie. Natomiast jako przyjaciel Jedenastka jest wspaniała, zawsze wierna i lojalna, ale jeśli nie akceptujesz ich postępowania, to wówczas stajesz się jej największym wrogiem.

Wśród Jedenastek jest wielu poetów, mistyków i wizjonerów, często są one źródłem inspiracji, lub wzorem do naśladowania dla innych. Posiadając tak wiele zalet, że na ogół otoczone są miłością, przyjaźnią i podziwem innych.

Jak obliczyć, jaką liczbą jesteś? Zajrzyj tutaj: Numerologia.