KOLORY W NASZYCH SNACH – cz. 3

Kolory w naszych snach – fioletowy, czarny i pomarańczowy.

Przewaga fioletu oznacza osobę, która posiada dużą intuicję, jest niezwykle wrażliwa i lubi marzyć.

To ludzie tolerancyjni i rozważni, niektórzy posiadają duże zdolności parapsychiczne. Jeśli w Twoim śnie fiolet jest intensywny, świetlisty, to znaczy, że w najbliższym czasie będziesz miał wspaniałe samopoczucie. Natomiast, kiedy fiolet jest wyblakły, ciemny, lub przechodzi w purpurę to taki sen jest ostrzeżeniem i zwiastuje kłopoty z otoczeniem. Śniąc w kolorze fioletu zwracaj uwagę na dolegliwości laryngologiczne i nerwobóle.

Przewaga czarnego oznacza smutek, złość i zagubienie się w życiu.

Często może symbolizować kłopoty i problemy, ale nigdy nie są one trwałe. Jeśli w naszym śnie pojawia się ciemna postać, to znaczy, że wkrótce rozchorujemy się.  Gdy nasze sny często są w tym kolorze, to mogą odzwierciedlać nadmierny pesymizm śniącego. Śniąc w kolorze czerni powinniśmy zwracać uwagę na jakieś nieoczekiwane wydarzenia np. wypadek, upadek, oraz problemy zdrowotne.

Przewaga pomarańczowego symbolizuje osobą bardzo pewną siebie, wyróżniającą się optymizmem i zawsze pozytywnym nastawieniem do świata.

Kolor ten oznacza prawdziwą, odwzajemnioną miłość, głębokie uczucia i zbliżającą się ciążę. Ogólnie – kolor ten ma bardzo pozytywne znaczenie i wróży szczęśliwą przyszłość. Intensywny kolor pomarańczowy sugeruje sukces na gruncie zawodowym. Śniąc w kolorze pomarańczy powinniśmy jednak zwrócić uwagę na nasz układ krążenia i układ pokarmowy.

czerwony, zielony…

niebieski, żółty, biały…

granatowy, brązowy, różowy…