ROK NUMER DWA

ROK  NUMER  DWA

Sprawdź, co Cię czeka w drugim roku numerologicznym…

Ten rok poświęcony jest wszelkim związkom. Jeśli czekasz na miłość, to właśnie Rok Numer Dwa pozwoli Ci ją znaleźć. Będzie to Rok, kiedy będziesz wchodzić w nowy związek, być może rozkwitnie nawet jakiś romans w Twoim życiu… W każdym bądź razie, w tym roku każdy otrzyma szansę, aby zakochać się do szaleństwa!  Aby to się stało trzeba będzie przejąć inicjatywę i być nawet bardziej agresywnym, niż dotychczas, oczywiście – w miłości.

Rozglądaj się uważnie, gdyż miłość może czekać na Ciebie tuż za rogiem. Nie przegap jej!

Jeśli jednak jesteś już w stałym i stabilnym związku, to ten Rok może przynieść Ci głębsze zaangażowanie się. Jeżeli w Waszym związku są jakieś problemy, to właśnie w tym Roku będziecie w stanie pokonać je bez trudu.

Nawet wszelkie przyjaźnie w Roku Numer Dwa przebiegać będą bardziej gładko i bez większych spięć. Każdą osobę, jaką napotkacie na swej drodze, będzie się Wam wydawać, że promienieje ona miłością.

Osoby, które rozkwitną w Roku Numer Dwa, z pewnością będą zadowolone ze swojego życia uczuciowego. Jeśli jednak w Twoim przypadku jest inaczej, to być może najwyższy czas, aby pomyśleć o rozpoczęciu czegoś nowego. Spróbuj wyjść do ludzi, poznać nowych znajomych, podróżować z nimi i bawić się. Nie chowaj się w domu i nie bój się zawierać nowych i nieoczekiwanych przyjaźni, gdyż może się okazać, że właśnie wśród tych znajomych spotkasz swoją prawdziwą miłość.

I jeszcze jedna ważna rzecz!

Pamiętaj, że kiedy wychodzisz z domu staraj się wyglądać jak najlepiej, gdyż nigdy nie znasz dnia, ani godziny, kogo za chwilę spotkasz. A pierwsze wrażenie często jest najważniejsze.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.