ROK NUMER TRZY

ROK  NUMER  TRZY

Sprawdź, co Cię czeka w trzecim roku numerologicznym…

Ten rok będzie obfitował w liczne kontakty, podróże i inne ciekawe zajęcia. W Roku Numer Trzy Twoja popularność będzie wzrastała, będziesz brała udział w wielu przyjęciach i specjalnych wydarzeniach.

Także w tym roku zawiążesz wiele prawdziwych i długotrwałych przyjaźni. Pamiętaj, że wszystkie organizacje lub kluby do których się dołączysz, mogą przynieść Tobie wiele korzyści. Pozwól, aby ten okres trwał jak najdłużej. Wreszcie nadszedł czas na spędzanie wolnego czasu wśród ludzi i cieszenie się życiem. Staraj się również skorzystać z jak największej ilości rozrywek, jaka Ci będzie dostępna, gdyż w następnym roku nie będzie na to czasu.

W Roku Numer Trzy Twoje życie towarzyskie będzie w pełnym rozkwicie.

Mówiąc szczerze, to tylko w tym roku będziesz się o to troszczyć. Otrzymasz wiele zaproszeń na przyjęcia i uroczystości, również Twój kalendarz powinien być zapełniony po brzegi informacjami o wszelkich dostępnych imprezach. W tym roku dość trudno będzie Cię zastać w domu, ale za to Twoi znajomi będą szczęśliwi, bo będą mogli częściej znaleźć Cię na bankietach i innych społecznych widowiskach.

Będąc w ciągłych rozjazdach, możesz stracić kontrolę nad swoimi wydatkami, gdyż pomiędzy imprezami będziesz stałym bywalcem w sklepach, musisz przecież dobrze wyglądać. Aby nie stracić całego majątku, postaraj wyznaczyć sobie granice zakupów, gdyż twoje wydatki mogą okazać się wyższe niż dochody.

Rok Numer Trzy – to jest rok, w którym z pewnością wyjedziesz na wymarzone wakacje. Ten rok będzie obfitował w dodatkowo liczne podróże, każdą wolną chwilę będziesz spędzał poza domem, chyba, że jesteś wyjątkowo zatwardziałym domatorem. Zaczniesz także intensywniej uprawiać sporty i więcej czasu przeznaczysz na swoje hobby. To będzie Twój „zabawowy” rok. Ciesz się nim, ale jednocześnie postaraj się zachować równowagę i umiar w swoim życiu.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.