ROK NUMER CZTERY

ROK  NUMER  CZTERY

Sprawdź, co Cię czeka w czwartym roku numerologicznym…

To będzie najlepszy rok, aby wreszcie twoje nazwisko zostało umieszczone na liście osób wyróżniających się w jakiejś dziedzinie, nawet w pracy. Jesteś w stanie także zwiększyć swoje zarobki, ale będzie to wynikiem wyłącznie Twojej ciężkiej pracy. Nikt inny do tego sukcesu się nie przyczyni.

W tym roku swoje życie towarzyskie odsuniesz na dalszy plan. W sferze życia uczuciowego zapanuje nuda, a to dlatego, że będziesz tak zajęta pracą, że zwyczajnie zabraknie Ci na to czasu. Twoją głowę zaprzątną całkowicie inne, nowe sprawy.

W Roku Numer Cztery możesz bardzo dużo osiągnąć, ale musisz ciężko pracować.

Postaraj się mądrze wykorzystać swój czas. To z pewnością będzie rok, w którym poczujesz, że zaczynasz zwyciężać, gdyż Twoja ciężka praca wreszcie zacznie przynosić Ci korzyści. Z pewnością w tym okresie spotkasz się z większym uznaniem i nagrodami za czas, jaki poświęciłaś i za włożony wysiłek.

Okazje mogą same wpadać do Twoich rąk. Możesz na przykład otrzymać propozycję nowej, atrakcyjnej pracy. Przełożeni będą doceniać Cię bardziej niż zwykle. Będzie to czas, że trzeba będzie wybierać między pracą i zabawą, między wyjściem na wspólną imprezę z przyjaciółmi, a pracą w weekend. Najprawdopodobniej w tym roku to właśnie praca będzie wygrywała z przyjemnościami.

Pamiętaj, że Twoja praca nie będzie daremna. Dzięki niej wysuniesz się na pierwsze miejsce, zostaniesz zauważona i doceniona. Kiedy jednak zaczniesz się zbliżać do Roku Numer Pięć, to Twoje tempo życia nieco zwolni i nareszcie będziesz mieć więcej czasu na odpoczynek i dla siebie.

Możesz awansować. Bez obaw poproś w pracy o podwyżkę, a ją dostaniesz. Najciekawsze w tym roku jest to, że Ty naprawdę chcesz pracować i nie masz z tym problemu. Robisz to z własnej i nieprzymuszonej woli.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.