ROK NUMER PIĘĆ

ROK  NUMER  PIEC

Sprawdź, co Cię czeka w piątym roku numerologicznym…

To jest rok, w którym większość z Was będzie mogła zakochać się do szaleństwa! To jest właściwy czas, kiedy nareszcie będziesz mieć więcej czasu i okazji na romanse. Będziesz mieć wrażenie, że wszyscy są Tobą zainteresowani. Z pewnością zauważysz, że wokół Ciebie zacznie się skupiać wiele cudownych osób, ale musisz zdawać sobie także sprawę, że przyciągniesz do siebie także kilku nieudaczników. No cóż, zdarza się…

Pamiętaj, że Rok Numer Pięć może zbiec się z Twoją „wielką miłością”.

Sympatia, którą w tym Roku spotkasz na swej drodze, może okazać się tą, której nie zapomnisz na bardzo długo. Zawsze myślami będziesz wracać do tych cudownych chwil wspólnie razem spędzonych. To jest bardzo romantyczny czas dla Was, więc możecie łatwo zagubić się w świecie fantazji, bądź zatracić w marzeniach.

Niestety musicie uważać i to bardzo, gdyż ten rok nie będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych decyzji, czy zobowiązań. Jednakże osoba, którą teraz najprawdopodobniej spotkasz, będzie tą, z którą będziesz wiązać swoją przyszłość. Jeśli uda się Wam razem przetrwać dwa lata, to więcej niż pewne, że wkrótce się zaręczycie i pobierzecie.

Właśnie w Roku Numer Pięć wiele osób zmieni miejsce zamieszkania, zmodernizuje swój dom, lub kupi działkę na której będzie spędzał każdą wolną chwilę. Piątka jest rokiem ogromnych zmian i to w większości pozytywnych.

W Roku Numer Pięć warto także zmienić fryzurę, ubranie, styl – zwyczajnie swój wygląd. Jeśli uda Wam się to zrobić, nigdy tego nie pożałujecie. Wasze życie zmieni się na lepsze.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.