ROK NUMER SZEŚĆ

ROK  NUMER  SZESC

Sprawdź, co Cię czeka w szóstym roku numerologicznym…

W Roku Numer Sześć odczujesz silne pragnienie, aby wreszcie uporządkować swoje życie. Jeśli nie jesteś zadowolona z dotychczasowych osiągnięć, to w tym roku będziesz pracować, aby je poprawić. Jeżeli nienawidzisz swojej pracy, to teraz wreszcie zaczniesz starać się o inną. Jeśli Twoi przyjaciele stali się dla Ciebie już nudni, to teraz zaczniesz szukać rozrywki gdzie indziej i innego rodzaju.

To jest idealny rok do tego, aby nareszcie zerwać ze złymi nawykami.

Idealnym słowem, który trafnie charakteryzuje ten rok to ORGANIZACJA. W tym roku będziesz pozbywać się wszystkiego, co jest dla Ciebie złe, a zastąpisz tym, co przyniesie Ci korzyści. Ludzie otaczający Ciebie staną się bardziej restrykcyjni wobec Twojej osoby.

Jeśli jest coś, czego pragniesz, to w Roku Numer Sześć powinno wreszcie Ci się udać to zdobyć. To jest rok w którym uda Ci się zrzucić zbędne kilogramy, jeśli tego oczywiście będziesz potrzebować, poprawisz swój wygląd, a także zapiszesz się na trening fizyczny. Jeżeli faktycznie zdecydujesz się coś zrobić w swoim życiu, to determinacja i siła woli, pozwoli Ci to urzeczywistnić. Moc Twego umysłu jest tak ogromna, że niewiele będzie rzeczy w których nie odniesiesz sukcesu.

Ci, co przeżyli Rok Numer Sześć, twierdzą, że to rok wyjątkowo nudny, że nie dzieje się w nim nic ekscytującego. Trzeba powiedzieć, że jest trochę w tym prawdy, gdyż Szóstka nie jest okresem podniecających doświadczeń i zabawy. To jest rok organizacji, obowiązku i odpowiedzialności. Nie oznacza to jednak, że ambitni nic nie będą mogli zdziałać, zazwyczaj to od nas samych zależy nasze życie.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.