ROK NUMER OSIEM

ROK  NUMER  OSIEM

Sprawdź, co Cię czeka w ósmym roku numerologicznym…

To jest wspaniały rok, aby wygrać duże pieniądze! Albo je dostać. Z pewnością w tym roku nie będzie można narzekać na brak gotówki, gdyż Rok Numer Osiem przynosi pieniądze, bez większego wysiłku z Twojej strony. Będziesz otrzymywać drogie prezenty, a znajomi będą chcieli mieć Cię w pobliżu. W związku z tym, że nie będziesz narzekać na brak gotówki, to będziesz mieć więcej pieniędzy do własnej dyspozycji. Bez obaw więc możesz ich użyć na realizację swoich zainteresowań, zorganizowanie wycieczki swoich marzeń, bądź jakieś ekstra zakupy.

To również idealny okres do tego, aby poprosić przełożonego o podwyżkę w pracy. Wszędzie, gdziekolwiek się ruszysz, napotkasz na swej drodze liczne okazje na dobre transakcje, zakupy, czy też dodatkowe zarobienie pieniędzy. Wiele osób właśnie w tym roku, zapragnie zacząć oszczędzać. Twoje pieniądze będą się mnożyć zarówno wówczas, gdy ulokujesz je w banku lub gdy zaczniesz lokować je w fundusze inwestycyjne.

Możesz spokojnie szukać dobrych okazji w sklepach i zawsze je znajdziesz. W tym roku na Twoje imieniny, czy urodziny rodzina i znajomi chętniej w prezencie dadzą Ci pieniądze niż jakieś prezenty. Możesz naprawdę zgromadzić całkiem pokaźną kwotę, jeśli to wszystko dobrze sobie rozplanujesz. Nie myśl jednak, że ta passa będzie wiecznie trwała, pamiętaj, że wszystko, co dobre, szybko się kończy. Postaraj się odłożyć jakąś część zgromadzonego kapitału na czarną godzinę, a po czasie stwierdzisz, że było warto.

Rok Numer Osiem jest także bardzo dobrym okresem do zastanowienia się nad nowymi sposobami zarobienia pieniędzy.

Jeśli posiadasz zdolności biznesowe, to jest idealny okres, aby pomyśleć nad otworzeniem własnego interesu i zainwestowania w niego swoich pieniędzy, gdyż powinno Ci się to udać. Zdziwisz się bardzo, że wkładając tak mało wysiłku, zarobisz tak dużo. Pamiętaj, aby nie wszystko brać jako pewny zarobek, ale aby też nie tracić okazji do uzyskania dużego dochodu. Jest duże prawdopodobieństwo, że okazje będą się pojawiać ni z tego, ni z owego, które mogą przynieść ogromne zyski, ale trzeba będzie je dostrzec i potrafić skorzystać z nadarzającej się okazji.

Zdarza się, że Rok Numer Osiem wcale nie przebiega w taki sam sposób przez cały czas. W jednym tygodniu możesz mieć jakieś ekstra przychody, a w następnym czuć się „zupełnie spłukany”. Jeśli jednak naprawdę będziesz potrzebować pieniędzy, to nie denerwuj się, same się znajdą.

Przede wszystkim, pamiętaj, aby nie obawiać się poprosić o podwyżkę, premię lub więcej pieniędzy. Niech ludzie wiedzą, że Twoje umiejętności, czas i energia są wiele warte.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.