ROK NUMER DZIEWIĘĆ

ROK  NUMER  DZIEWIEC 

Sprawdź, co Cię czeka w dziewiątym roku numerologicznym…

To jest rok, który kończy cały dziewięcioletni cykl, więc teraz trzeba będzie rozliczyć się z lat poprzednich. Jeśli czegoś nie zdążyło się zrobić, to teraz nadszedł czas na nadrobienie zaległości lub spłacenie zaległego długu. W pewnym sensie w tym roku zostaniecie zmuszeni do powrócenia do tego, czego nie zrobiliście, lub czym nie zajęliście się właściwie w poprzednich latach. Nie będzie możliwości wielkiego wyboru.

Niektóre osoby boją się Roku Numer Dziewięć. Na innych nie ma on większego wpływu, gdyż żyli właściwie w ciągu całego cyklu.

Wiele razy w ciągu tego roku przeszłość powróci do Ciebie. Jeśli na przykład zakończyłaś związek ze swoim partnerem w niewłaściwy sposób, to jest duże prawdopodobieństwo, że się spotkacie w tym roku, aby to wszystko naprawić. Jeśli czekałaś, aby Twój były partner pogodził się z Tobą, to prawdopodobnie  znowu wkroczy on w Twoje życie. To jest czas, w którym niektóre osoby, które nie posiadają perspektyw na dalszy rozwój, zrezygnują ze swojej dotychczasowej pracy.

Rok Numer Dziewięć nie przynosi pecha, pomimo, iż niektórzy tak twierdzą.

Ale zdarza się, że wiele osób nie prowadzi się przykładnie i mają później problemy. Zawsze znajdzie się coś z czym będziemy musieli się zmierzyć, ale to jeszcze nie oznacza, że sobie z tym nie poradzimy. Z pewnością w tym roku doświadczymy uczucia „powstrzymywania”. To będzie wyglądało tak, jak byśmy bardzo chcieli ruszyć do przodu, a nie będziemy mogli, bez względu na to, jak bardzo tego pragniemy i się wysilamy.

Rok Numer Dziewięć nakazuje nam zwolnić nieco tempo i poświęcić trochę czasu na refleksję, zwłaszcza pod koniec tego roku. Będziemy aktywni i zabiegani, kiedy w nasze następne urodziny rozpocznie się Rok Numer Jeden.

To już ostatnia liczba prorocza – od tego momentu wszystko rozpoczyna się od nowa.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.