Amulety i Talizmany – jak o nie dbać?

       

 

Amulety i Talizmany – czy wiemy jak powinniśmy o nie dbać, aby nam dobrze służyły?

Na zakończenie chciałabym napisać jeszcze kilka słów o tym, jak powinno się z nimi postępować. Wiem, że pisałam już o tym wcześniej, ale pragnę przypomnieć Wam, jak powinno się zadbać o wszystkie Amulety i Talizmany, zarówno te wykonane przez Was, jak i te otrzymane lub zakupione w sklepie. To jest bardzo ważne i dobrze byłoby, abyście o to zadbali.

Oto kilka praktycznych porad:

  1. Starajcie się nie pokazywać nikomu zarówno Amuletu jak i Talizmanu, to bardzo ważne.
  2. Noście go od rana do wieczora przy sobie (przynajmniej postarajcie się) – dzięki temu naładujecie go swoją energią.
  3. Oznaczcie swoje Amulety i Talizmany (mam na myśli, abyście wiedzieli co jest Amuletem, a co Talizmanem). Można też wpisać swoje imię, lub nazwę, pozytywnie kojarzącą się Wam.
  4. Na początku określcie swoje pragnienie bądź życzenie np.: „Pomóż mi zdobyć pieniądze” lub „Chroń mnie przed chorobami”.
  5. Nigdy nie dzielcie się swoim Amuletem czy Talizmanem. On jest tylko i wyłącznie Wasz.
  6. Jeśli ktoś dotknie Wasz Amulet lub Talizman, to musicie go oczyścić pod bieżącą wodą lub wodą z solą. Nawet jeśli nikt go nie dotyka, to też powinniście go co jakiś czas oczyszczać, aby oczyścić je z obcych wpływów.

Mam nadzieję, że te kilka praktycznych porad przydadzą się Wam zadbać o własne Amulety i Talizmany.                                                                                                                                                                                                                                  Powodzenia!