KRZEMIEŃ PASIASTY – KAMIEŃ OPTYMIZMU I POMYŚLNOŚCI

Kamień szczęścia – Krzemień pasiasty

Kamień szczęścia Krzemień pasiasty – nazwano go tak, gdyż noszony blisko ciała uwalnia pierwiastki zwane endorfinami.

Kamień szczęścia Krzemień pasiasty dodaje energii, wzmacnia witalność oraz skutecznie usuwa zmęczenie.

Jeśli położymy kawałek Krzemienia na czole na 20 minut, to wówczas zauważymy, że znika zmęczenie i skutki przepracowania. Także powoduje, że wyciszamy się, ale z pewnością kamień nie pozbawi nas energii, a jeszcze nastroi optymistycznie.

Zalecany jest przede wszystkim osobom, którym brakuje pogody ducha i optymizmu na co dzień.

Współczesne badania potwierdziły fakt, że systematycznie noszony dobroczynnie działa na skórę spowalniając proces starzenia się.

Krzemień pasiasty posiada również silne właściwości zdrowotne.

Zbawiennie działa na nerki, mięśnie i kości, oczyszcza organizm z toksyn, leczy bóle głowy, działa bakteriobójczo, oraz niweluje ból po wysiłku fizycznym.

Jako Amulet posiada silne właściwości ochronne, gdyż chroni właściciela przed zawiścią, złą energią, mściwością, zazdrością i negatywnymi energiami różnego pochodzenia. Zabezpiecza też przed wypadkami i urazami ciała.

W postaci Talizmanu zapewnia sukces w sferze materialnej, oraz awans w pracy. Wskazany dla osób, które bujają w obłokach.

Jeśli chcemy wzmóc jego działanie, to najlepiej jest nosić kawałki Krzemienia w kieszeni lub w postaci biżuterii oprawionej w srebro lub platynę.

Należy pamiętać, aby kamień ten oczyszczać pod bieżącą wodą lub rozładować za pomocą hematytów. Następnie powinno się naładować go w świetle Księżyca.

Idealny dla takich znaków zodiaku jak: Ryby i Wodnik.