TYGRYSIE OKO – KAMIEŃ NIEZALEŻNOŚCI

Kamień Szczęścia – Tygrysie Oko

Powszechnie uważa się, że Tygrysie Oko to kamień, który przynosi sukces i bogactwo.

Często używa się go do wzmacniania intencji, oraz do zabezpieczenia majątku i statusu ekonomicznego.

Tygrysie Oko to kamień szczęścia, radości i optymizmu.

Wprowadza w życie właściciela dobry nastrój, radość, pomaga osiągnąć życiowe cele, powoduje, że nasz umysł wyzbywa się złych myśli.

Tygrysie Oko wyostrza także nasze postrzeganie rzeczywistości i wzrok, powodując, że lepiej postrzegamy to, co się wokół nas dzieje, a także wzmacnia naszą zdolność przewidywania sytuacji i zdarzeń.

Kamień ten, noszony codziennie, dodaje odwagi, oraz wzmacnia silną wolę i dążenie do osiągnięcia sukcesu.

Posiada też wiele właściwości zdrowotnych, między innymi łagodzi problemy związane z górnymi drogami oddechowymi, działa uspokajająco, uśmierza ból głowy i zwalcza depresję. Wzmacnia też energię osobistą, przywraca naturalny przepływ energii i równowagę pomiędzy ciałem a psychiką.

Jako Amulet chroni właściciela przed „złym spojrzeniem”, zapewnia bezpieczeństwo, uczy pozytywnego myślenia, elastyczności i tolerancji.

W formie Talizmanu przyciąga i zapewnia bogactwo, sukces i przynosi szczęście w grach liczbowych. Pomaga także odnaleźć w sobie „drapieżnika” i dumę.

Kamień ten zalecany jest szczególnie dla osób, które mają problemy z nadmiernym wydawaniem pieniędzy. Pozwala on tym osobom rozsądnie gospodarować swoim majątkiem.

Nosząc Tygrysie Oko należy pamiętać, że nie wolno go nosić na ciele dłużej niż 4 tygodnie, gdyż noszony dłużej powoduje spowolnienie krążenia energii w naszym organizmie.

Powinniśmy też zadbać o niego i przynajmniej raz na tydzień rozładujmy go pod bieżącą ciepłą wodą, a następnie wystawmy na kilka godzin na promienie słoneczne, aby się naładował.

Dobrze jest pamiętać, że jest to dość kapryśny kamień, jeśli nie polubi właściciela, to przy najbliższej okazji potrafi się nam zgubić i nie będzie chciał, aby zostać odnalezionym.

Idealny dla takich znaków zodiaku jak: Bliźnięta, Lew, Panna, Waga i Strzelec.